Těsnění oleje Komatsu GD28AC-1, GD355A-1 a GD505A-3A od G-TRAX je vysoce kvalitní řešení určené pro stavební stroje Komatsu. Zajišťuje spolehlivou ochranu hydraulických a pohonných systémů, účinně zabraňuje únikům oleje a pronikání nečistot do systému. Produkt se vyznačuje mimořádnou odolností vůči náročným pracovním podmínkám, jako je vysoký tlak, měnící se teploty a agresivní chemické látky, což z něj činí nenahraditelnou součást strojů pracujících v náročném stavebním prostředí.
Těsnění G-TRAX bylo navrženo s ohledem na přesné přizpůsobení modelům Komatsu GD28AC-1, GD355A-1 a GD505A-3A. Nabízí spolehlivou ochranu a dlouhodobou výkonnost, chrání hydraulické systémy před poruchami způsobenými úniky. Díky tomu mohou stroje pracovat bez přerušení, což se promítá do jejich vyšší efektivity a nižších provozních nákladů. Navíc je výměna těsnění rychlá a jednoduchá, což minimalizuje dobu odstávek strojů.
Proč zvolit těsnění G-TRAX?
- Vysoká odolnost vůči extrémním podmínkám: Produkt je odolný vůči vysokému tlaku, extrémním teplotám a působení agresivních chemických látek, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost v náročných pracovních podmínkách.
- Efektivní ochrana hydraulického systému: Těsnění účinně zabraňuje únikům oleje a chrání před pronikáním nečistot, což minimalizuje riziko poškození hydraulických a pohonných komponentů.
- Přesné přizpůsobení: Produkt je speciálně navržen pro stroje Komatsu GD28AC-1, GD355A-1 a GD505A-3A, což zajišťuje dokonalé usazení a výbornou funkčnost.
- Snadná montáž a výměna: Díky jednoduché montáži je výměna těsnění rychlá a snadná, což umožňuje rychlé obnovení plné provozuschopnosti stroje.
- Trvanlivost a výkonnost: Těsnění pomáhá udržet vysoký výkon stroje po dlouhou dobu a zároveň snižuje riziko nákladných oprav.
- Minimalizace servisních nákladů: Díky snadné výměně a vysoce kvalitním materiálům těsnění snižuje náklady spojené s údržbou a opravami strojů.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | GD28AC-1 |
| KOMATSU | GD300A-1 |
| KOMATSU | GD305A-1 |
| KOMATSU | GD305A-1A |
| KOMATSU | GD305A-3 |
| KOMATSU | GD31-3H |
| KOMATSU | GD31RC-3A |
| KOMATSU | GD355A-1 |
| KOMATSU | GD355A-1S |
| KOMATSU | GD355A-3 |
| KOMATSU | GD37-5H |
| KOMATSU | GD37-6H |
| KOMATSU | GD405A-1 |
| KOMATSU | GD405A-2 |
| KOMATSU | GD405A-2S |
| KOMATSU | GD405A-3 |
| KOMATSU | GD405A-3S |
| KOMATSU | GD40HT-2 |
| KOMATSU | GD500R-2A |
| KOMATSU | GD505A-2 |
| KOMATSU | GD505A-3 |
| KOMATSU | GD505A-3A |
| KOMATSU | GD510R-1 |
| KOMATSU | GD511A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1E |
| KOMATSU | GD525A-1C |
| KOMATSU | GD600R-1 |
| KOMATSU | GD600R-3 |
| KOMATSU | GD605A-1 |
| KOMATSU | GD605A-3 |
| KOMATSU | GD605A-3US |
| KOMATSU | GD605A-5 |
| KOMATSU | GD605A-5S |
| KOMATSU | GD611A-1 |
| KOMATSU | GD621A-1 |
| KOMATSU | GD621R-1 |
| KOMATSU | GD623A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1C |
| KOMATSU | GD661A-1 |
| KOMATSU | GD663A-2 |
| KOMATSU | GD705A-3A |
| KOMATSU | GD705A-4 |
| KOMATSU | GD705A-4/R |
| KOMATSU | GD705A-4A |
| KOMATSU | GD705A-4A/N |
| KOMATSU | GD705R-1 |
| KOMATSU | GD705R-1A |
| KOMATSU | GD705R-2 |
| KOMATSU | GD725A-1 |
| KOMATSU | GH320-2 |
| KOMATSU | PW20-1 |
| KOMATSU | PW30-1 |
| KOMATSU | PW30T-1 |