Olejo těsnění G-TRAX bylo vytvořeno pro stavební stroje Komatsu (modely: D58E-1A, GD705R-1A, WD600-1), zajišťující spolehlivou ochranu olejových, hydraulických a pohonných systémů. Produkt se vyznačuje mimořádnou odolností vůči vysokým teplotám a tlaku, díky čemuž účinně zabraňuje únikům oleje a pronikání nečistot do systému.
Olejo těsnění G-TRAX je řešení podporující dlouhodobý výkon strojů, minimalizující riziko poruch a snižující náklady na opravy a výpadky. Díky použití moderních materiálů je těsnění odolné vůči náročným pracovním podmínkám a různým provozním kapalinám, což zaručuje dlouhou životnost strojů Komatsu.
Použití
Olejo těsnění G-TRAX je určeno pro stavební stroje Komatsu, zejména pro následující modely:
- Komatsu D58E-1A
- Komatsu GD705R-1A
- Komatsu WD600-1
Produkt dokonale zapadá do originálních olejových systémů těchto modelů strojů, nabízí snadnou montáž a vysokou spolehlivost během provozu. Zajišťuje ochranu proti únikům, což je klíčové pro udržení strojů v dobrém stavu a minimalizaci rizika nákladných poruch.
Proč zvolit G-TRAX?
Volba olejového těsnění G-TRAX je zárukou kvality, dlouhověkosti a spolehlivosti v každém detailu. Zde je několik důvodů, proč investovat do tohoto produktu:
- Odolnost vůči náročným podmínkám: Těsnění G-TRAX odolává vysokým teplotám, tlaku a působení provozních kapalin, což zajišťuje stabilní provoz strojů za jakýchkoli podmínek.
- Zvýšení životnosti strojů: Snižuje riziko poruch a poškození olejového systému, čímž přispívá k prodloužení životnosti stavebních strojů.
- Ochrana životního prostředí: Díky účinnému zabránění únikům oleje pomáhá těsnění G-TRAX chránit životní prostředí před znečištěním.
- Jednoduchá montáž: Těsnění je snadné na montáž, což umožňuje rychlé výměny a minimalizaci výpadků strojů.
Výhody používání olejového těsnění G-TRAX
Investicí do těsnění G-TRAX mohou uživatelé strojů Komatsu počítat s:
- Vysokou účinností: Dlouholetá spolupráce s různými olejovými systémy bez obav z úniků a nečistot.
- Snížením provozních nákladů: Zvýšení spolehlivosti a snížení nákladů na opravy díky odolnosti proti poškození.
- Lepší ochranou strojů: Poskytuje lepší ochranu olejových systémů, což pomáhá předejít nákladným poruchám a výpadkům.
compatible with the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D275 |
| KOMATSU | D275A-2 |
| KOMATSU | D40AM-3 |
| KOMATSU | D40AM-5 |
| KOMATSU | D41-6 |
| KOMATSU | D41E-6K |
| KOMATSU | D41P-6K |
| KOMATSU | D475A-1 |
| KOMATSU | D575A-2 |
| KOMATSU | D57S-1 |
| KOMATSU | D58E-1 |
| KOMATSU | D58E-1A |
| KOMATSU | D58E-1B |
| KOMATSU | D58P-1 |
| KOMATSU | GD705R-1 |
| KOMATSU | GD705R-1A |
| KOMATSU | GD705R-2 |
| KOMATSU | PC200-1 |
| KOMATSU | PC200-2 |
| KOMATSU | PC200LC-2 |
| KOMATSU | PC220-1 |
| KOMATSU | PC220-2 |
| KOMATSU | PC220LC-2 |
| KOMATSU | PW100-1 |
| KOMATSU | WA600-1 |
| KOMATSU | WA600-1/A |
| KOMATSU | WA600-3 |
| KOMATSU | WA600-3A |
| KOMATSU | WA600-3D |
| KOMATSU | WA800-1 |
| KOMATSU | WD600-1 |
| KOMATSU | WD600-3 |
| KOMATSU | WF600T-1 |
| KOMATSU | WF650T-3 |