Těsnění oleje G-TRAX pro stavební stroje Komatsu (modely: D50P-15, D50P-18A, D60A-8) je vysoce kvalitní náhradní díl, navržený tak, aby zajišťoval optimální ochranu olejových, hydraulických a pohonných systémů v těchto strojích. Těsnění bylo vyvinuto s použitím moderních materiálů, které garantují výjimečnou odolnost vůči vysokým teplotám, tlaku a různým provozním kapalinám. Díky těmto vlastnostem výrobek zajišťuje dlouhodobou efektivitu a minimalizuje riziko poruch.
Použití olejového těsnění G-TRAX ve strojích Komatsu umožňuje zabránit únikům oleje, což nejen snižuje riziko poškození dalších systémů, ale také chrání životní prostředí před znečištěním. Produkt je navržen s důrazem na maximální odolnost, což se promítá do nižších provozních nákladů a delší životnosti stavebních strojů Komatsu.
Použití
Olejové těsnění G-TRAX je určeno pro stavební stroje Komatsu, zejména pro modely:
- Komatsu D50P-15
- Komatsu D50P-18A
- Komatsu D60A-8
Produkt je ideálním řešením pro majitele těchto strojů, kteří hledají náhradní díly vysoké kvality, jež zajistí účinnou ochranu olejových a hydraulických systémů. Těsnění je kompatibilní s originálními olejovými systémy v těchto modelech, což umožňuje snadnou výměnu a udržení strojů v perfektním technickém stavu.
Výhody
- Vysoká kvalita materiálů: Olejové těsnění G-TRAX poskytuje dlouhodobou odolnost proti opotřebení, stárnutí a mechanickému poškození i v náročných provozních podmínkách.
- Zvýšená odolnost strojů: Díky spolehlivému těsnění se snižuje riziko poruch olejových systémů, což zvyšuje životnost strojů.
- Ochrana životního prostředí: Efektivní prevence úniků oleje chrání životní prostředí před znečištěním.
- Snadná montáž: Produkt je snadno instalovatelný a kompatibilní s originálními olejovými systémy ve strojích Komatsu.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D40A-1 |
| KOMATSU | D40AF-1A |
| KOMATSU | D40PF-1A |
| KOMATSU | D40PL-1 |
| KOMATSU | D40PLF-1A |
| KOMATSU | D45A-1 |
| KOMATSU | D45P-1 |
| KOMATSU | D50A-16 |
| KOMATSU | D50A-17 |
| KOMATSU | D50A-18 |
| KOMATSU | D50P-15 |
| KOMATSU | D50P-16 |
| KOMATSU | D50P-17 |
| KOMATSU | D50P-18 |
| KOMATSU | D50P-18A |
| KOMATSU | D50PL-16 |
| KOMATSU | D50PL-17 |
| KOMATSU | D50S-15 |
| KOMATSU | D53S-16 |
| KOMATSU | D57S-1B |
| KOMATSU | D60A-11 |
| KOMATSU | D60A-11D |
| KOMATSU | D60A-6 |
| KOMATSU | D60A-8 |
| KOMATSU | D60E-8 |
| KOMATSU | D60F-8 |
| KOMATSU | D60F-8A |
| KOMATSU | D60P-11 |
| KOMATSU | D60P-11D |
| KOMATSU | D60P-6 |
| KOMATSU | D60P-8 |
| KOMATSU | D60PL-6 |
| KOMATSU | D60PL-8 |
| KOMATSU | D60S-6 |
| KOMATSU | D60S-8 |
| KOMATSU | D70-LE |
| KOMATSU | D70LE-8 |
| KOMATSU | D80A-12 |
| KOMATSU | D80A-18 |
| KOMATSU | D80E-18 |
| KOMATSU | D80P-12 |
| KOMATSU | D80P-18 |
| KOMATSU | D85A-12 |
| KOMATSU | GD505A-3 |
| KOMATSU | GD505A-3A |
| KOMATSU | GD511A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1E |
| KOMATSU | GD525A-1C |
| KOMATSU | GD600R-1 |
| KOMATSU | GD600R-3 |
| KOMATSU | GD605A-1 |
| KOMATSU | GD605A-3 |
| KOMATSU | GD605A-5 |
| KOMATSU | GD605A-5S |
| KOMATSU | GD611A-1 |
| KOMATSU | GD621A-1 |
| KOMATSU | GD621R-1 |
| KOMATSU | GD623A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1C |
| KOMATSU | GD661A-1 |
| KOMATSU | GD663A-2 |
| KOMATSU | WA350-1 |
| KOMATSU | WA350-1/B |
| KOMATSU | WA350-1M |
| KOMATSU | WA380 |
| KOMATSU | WA380-1 |
| KOMATSU | RÓŻNE |
Alternative / cross references |
|---|
| 07012-10085 | 07012.10085 |