Těsnění oleje Komatsu D275 značky G-TRAX je precizně zpracovaný díl navržený s důrazem na maximální spolehlivost v stavebních strojích. Produkt byl vytvořen speciálně pro řadu D275, zajišťující odolnost a efektivitu práce i za nejnáročnějších podmínek.
Využití moderních materiálů odolných vůči vysokým teplotám, tlakům a technickým olejům umožňuje dlouhodobé používání a ochranu nejdůležitějších mechanických částí stroje.
VÝHODY PRODUKTU
- Nejvyšší kvalita materiálů: Těsnění je vyrobeno z odolných elastomerů, což zaručuje jeho trvanlivost a odolnost vůči intenzivnímu zatížení.
- Precizní konstrukce: Produkt je dokonale přizpůsoben systémům strojů Komatsu D275, což zaručuje účinnost a těsnost.
- Odolnost proti znečištění: Chrání hydraulické, pohonné a mazací systémy před prachem, vlhkostí a dalšími nežádoucími látkami.
- Úspora a spolehlivost: Snižuje riziko poruch i potřebu častých oprav, což se promítá do nižších provozních nákladů.
- Efektivita v extrémních podmínkách: Těsnění si zachovává své vlastnosti v širokém rozsahu teplot a při intenzivním provozu.
URČENÍ
Tento produkt je klíčovou součástí mnoha systémů ve stavebních strojích, jako jsou:
- Hydraulické systémy: Zajišťuje těsnost, stabilní tlak a ochranu před úniky oleje.
- Podpůrné mechanismy: Chrání převodovky a hnací nápravy před ztrátou maziv a zajišťuje plynulý chod.
- Motory: Efektivně zabezpečuje před úniky oleje a minimalizuje vliv znečištění na vnitřek mechanických systémů.
VÝHODY PRO UŽIVATELE
Těsnění oleje Komatsu D275 značky G-TRAX představuje vynikající řešení pro podnikatele a obsluhu stavebních strojů, kteří hledají spolehlivé komponenty pro práci v náročných podmínkách. Volba tohoto produktu znamená:
- Vyšší výkon strojů.
- Dlouhou životnost mechanických systémů.
- Nižší náklady na servis a provoz.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D20P-7A |
| KOMATSU | D20PG-7A |
| KOMATSU | D21A-5 |
| KOMATSU | D21A-6 |
| KOMATSU | D21A-7 |
| KOMATSU | D21A-7/M |
| KOMATSU | D21A-7T |
| KOMATSU | D21A-7T/M |
| KOMATSU | D21A-7T/R |
| KOMATSU | D21A-8 |
| KOMATSU | D21A-8/W |
| KOMATSU | D21A-8T/W |
| KOMATSU | D21AG-7 |
| KOMATSU | D21E-6 |
| KOMATSU | D21P-5 |
| KOMATSU | D21P-5A |
| KOMATSU | D21P-6 |
| KOMATSU | D21P-6A |
| KOMATSU | D21P-6B |
| KOMATSU | D21P-7A |
| KOMATSU | D21P-7A/M |
| KOMATSU | D21P-7T |
| KOMATSU | D21P-7T/M |
| KOMATSU | D21P-8 |
| KOMATSU | D21P-8/W |
| KOMATSU | D21P-8E0 |
| KOMATSU | D21P-8T |
| KOMATSU | D21P-8T/W |
| KOMATSU | D21PG-7A |
| KOMATSU | D21PL-5 |
| KOMATSU | D21PL-6 |
| KOMATSU | D21PL-7 |
| KOMATSU | D21PL-7/M |
| KOMATSU | D21PL-8 |
| KOMATSU | D21Q-5 |
| KOMATSU | D21Q-6 |
| KOMATSU | D21Q-7 |
| KOMATSU | D21Q-7/M |
| KOMATSU | D21QG-6 |
| KOMATSU | D21QG-7 |
| KOMATSU | D21S-5 |
| KOMATSU | D21S-6 |
| KOMATSU | D21S-6A |
| KOMATSU | D21S-7 |
| KOMATSU | D21S-7/M |
| KOMATSU | D31A-16 |
| KOMATSU | D31A-17 |
| KOMATSU | D31A-20 |
| KOMATSU | D31AM-20 |
| KOMATSU | D31E-17 |
| KOMATSU | D31E-20 |
| KOMATSU | D31E-20T |
| KOMATSU | D31E-20T/C |
| KOMATSU | D31P-16 |
| KOMATSU | D31P-16A |
| KOMATSU | D31P-17 |
| KOMATSU | D31P-17A |
| KOMATSU | D31P-18 |
| KOMATSU | D31P-18A |
| KOMATSU | D31P-20 |
| KOMATSU | D31P-20A |
| KOMATSU | D31P-20T |
| KOMATSU | D31P-20T/C |
| KOMATSU | D31P-20T/Q |
| KOMATSU | D31P-20T/R |
| KOMATSU | D31PG-20A |
| KOMATSU | D31PL-16 |
| KOMATSU | D31PL-17 |
| KOMATSU | D31PL-18 |
| KOMATSU | D31PL-20 |
| KOMATSU | D31PLL-18 |
| KOMATSU | D31PLL-20 |
| KOMATSU | D31Q-16 |
| KOMATSU | D31Q-17 |
| KOMATSU | D31Q-18 |
| KOMATSU | D31Q-20 |
| KOMATSU | D31S-16 |
| KOMATSU | D31S-17 |
| KOMATSU | D31S-18 |
| KOMATSU | D31S-20 |
| KOMATSU | D31SM-20 |
| KOMATSU | D37A-5 |
| KOMATSU | D37E-5 |
| KOMATSU | D37P-5A |
| KOMATSU | D37PG-5A |
| KOMATSU | D41-6 |
| KOMATSU | D41A-3 |
| KOMATSU | D41A-3A |
| KOMATSU | D41A-3C |
| KOMATSU | D41A-5 |
| KOMATSU | D41E-3 |
| KOMATSU | D41E-3A |
| KOMATSU | D41E-3B |
| KOMATSU | D41E-6 |
| KOMATSU | D41E-6K |
| KOMATSU | D41E-6K/B |
| KOMATSU | D41E-6T |
| KOMATSU | D41E-BB/6C |
| KOMATSU | D41P-3 |
| KOMATSU | D41P-3C |
| KOMATSU | D41P-5 |
| KOMATSU | D41P-5A |
| KOMATSU | D41P-6 |
| KOMATSU | D41P-6K |
| KOMATSU | D41P-BB/6C |
| KOMATSU | D41PF-6 |
| KOMATSU | D41PF-6K |
| KOMATSU | D41PF-6K/T2 |
| KOMATSU | D41Q-3 |
| KOMATSU | D41S-3 |
| KOMATSU | D60E-8 |
| KOMATSU | D65A-8 |
| KOMATSU | D65E-8 |
| KOMATSU | D65P-8 |
| KOMATSU | GD555-3A |
| KOMATSU | GD555-3C |
| KOMATSU | GD655-3 |
| KOMATSU | GD655-3A |
| KOMATSU | GD655-3E0 |
| KOMATSU | GD655-3Y |
| KOMATSU | GD675-3A |
| KOMATSU | GD675-3E0 |
| KOMATSU | PW30-1 |
| KOMATSU | PW30T-1 |
| KOMATSU | WA100-5 |
| KOMATSU | WA100-5/CN |
| KOMATSU | WA100-5/SN |
| KOMATSU | WA100-5/SS |
| KOMATSU | WA100-5/TK |
| KOMATSU | WA120L-3 |
| KOMATSU | WA150-3 |
| KOMATSU | WA150-3/SN |
| KOMATSU | WA150-5 |
| KOMATSU | WA150-5/A |
| KOMATSU | WA150-5/CN |
| KOMATSU | WA150-5/SS |
| KOMATSU | WA150-5/TK |
| KOMATSU | WA150-5/W |
| KOMATSU | WA150-5/WC |
| KOMATSU | WA150-6 |
| KOMATSU | WA150L-5 |
| KOMATSU | WA150PZ-5 |
| KOMATSU | WA150PZ-6 |
| KOMATSU | WA180-3 |
| KOMATSU | WA180-3/A |
| KOMATSU | WA180L-3 |
| KOMATSU | WA180PT-3 |
| KOMATSU | WA30-1 |
| KOMATSU | WA30-2 |
| KOMATSU | WA30-3 |
| KOMATSU | WA40-1 |
| KOMATSU | WA40-2 |
| KOMATSU | RÓŻNE |
Alternative / cross references |
|---|
| 07012-50065 | 07012.50065 |