Těsnění oleje Komatsu od G-TRAX je navrženo pro stavební stroje Komatsu, jako jsou D20PL-7/M, D20S-6 a D21P-5A. Produkt poskytuje spolehlivou ochranu hydraulických systémů před úniky a pronikáním nečistot do vnitřku strojních systémů. Jeho výjimečná odolnost vůči extrémním pracovním podmínkám z něj činí ideální řešení pro stroje pracující v náročných stavebních podmínkách.
Hlavní Výhody
- Ochrana před úniky
Těsnění účinně zadržuje olej v systému, minimalizuje riziko jeho úniků a zajišťuje optimální pracovní výkon strojů.
- Ochrana před nečistotami
Chrání před pronikáním prachu, písku a dalších nečistot do systému, což umožňuje bezporuchový provoz v náročném terénu.
- Odolnost v náročných podmínkách
Vyrobeno z odolných materiálů, které garantují dlouhou životnost i při extrémním tlaku a teplotách.
- Perfektní přizpůsobení
Vyrobeno speciálně pro stroje Komatsu D20PL-7/M, D20S-6 a D21P-5A, zajišťující vynikající přizpůsobení a vysoký pracovní výkon.
Materiály a Konstrukce
Těsnění G-TRAX je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality, které zajišťují spolehlivost a trvanlivost v náročných pracovních podmínkách. Tyto materiály zahrnují:
- NBR (Nitril Butadienový) – odolný vůči minerálním olejům a nízkým teplotám, běžně používaný v klasických hydraulických systémech.
- FPM (Fluorkaučuk) – odolný vůči extrémním teplotám a agresivním chemikáliím, určený pro použití v náročnějších pracovních podmínkách.
- EPDM (Etylen-Propylen-Dienový) – odolný vůči působení vody a páry, vynikající v vlhkém prostředí.
- PTFE (Polytetrafluorethylen) – materiál odolný vysokým teplotám a agresivním chemickým látkám, používaný ve specializovaných aplikacích.
Účel a Použití
Těsnění oleje Komatsu značky G-TRAX je určeno pro následující modely stavebních strojů, poskytující jim spolehlivou ochranu v náročných podmínkách:
- D20PL-7/M
Stroj určený pro práce v náročném terénu, včetně silničních a zemních prací. Těsnění účinně chrání systémy před úniky a znečištěním.
- D20S-6
Model určený pro práci v úzkých prostorech a na staveništích. Těsnění poskytuje spolehlivou ochranu hydraulických systémů, což přispívá k dlouhé životnosti stroje.
- D21P-5A
Kompaktní stroj používaný pro přesné zemní a stavební práce. Těsnění jej chrání před poškozením způsobeným úniky oleje a pronikáním nečistot.
Proč G-TRAX?
G-TRAX je značka specializující se na výrobu vysoce kvalitních náhradních dílů pro stavební stroje. Naše těsnění oleje jsou precizně navržena tak, aby zajistila dlouhodobou spolehlivost strojů, minimalizovala riziko závad a snížila provozní náklady. Výběrem G-TRAX volíte trvanlivost a kvalitu na léta.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D20A-2 |
| KOMATSU | D20A-5 |
| KOMATSU | D20A-6 |
| KOMATSU | D20A-7 |
| KOMATSU | D20A-7/M |
| KOMATSU | D20A-8 |
| KOMATSU | D20AG-7 |
| KOMATSU | D20P-5 |
| KOMATSU | D20P-5A |
| KOMATSU | D20P-6 |
| KOMATSU | D20P-6A |
| KOMATSU | D20P-7A |
| KOMATSU | D20P-7A/M |
| KOMATSU | D20P-8 |
| KOMATSU | D20PG-7A |
| KOMATSU | D20PL-5 |
| KOMATSU | D20PL-6 |
| KOMATSU | D20PL-7 |
| KOMATSU | D20PL-7/M |
| KOMATSU | D20PL-8 |
| KOMATSU | D20PLL-6 |
| KOMATSU | D20PLL-7 |
| KOMATSU | D20PLL-7/M |
| KOMATSU | D20PLL-8 |
| KOMATSU | D20Q-5 |
| KOMATSU | D20Q-6 |
| KOMATSU | D20Q-7 |
| KOMATSU | D20Q-7/M |
| KOMATSU | D20QG-6 |
| KOMATSU | D20S-5 |
| KOMATSU | D20S-6 |
| KOMATSU | D20S-7 |
| KOMATSU | D20S-7/M |
| KOMATSU | D21A-5 |
| KOMATSU | D21A-6 |
| KOMATSU | D21A-7 |
| KOMATSU | D21A-7/M |
| KOMATSU | D21A-7T |
| KOMATSU | D21A-7T/M |
| KOMATSU | D21A-7T/R |
| KOMATSU | D21A-8 |
| KOMATSU | D21A-8/W |
| KOMATSU | D21A-8T/W |
| KOMATSU | D21AG-7 |
| KOMATSU | D21E-6 |
| KOMATSU | D21P-5 |
| KOMATSU | D21P-5A |
| KOMATSU | D21P-6 |
| KOMATSU | D21P-6A |
| KOMATSU | D21P-6B |
| KOMATSU | D21P-7A |
| KOMATSU | D21P-7A/M |
| KOMATSU | D21P-7T |
| KOMATSU | D21P-7T/M |
| KOMATSU | D21P-8 |
| KOMATSU | D21P-8/W |
| KOMATSU | D21P-8E0 |
| KOMATSU | D21P-8T |
| KOMATSU | D21P-8T/W |
| KOMATSU | D21PG-7A |
| KOMATSU | D21PL-5 |
| KOMATSU | D21PL-6 |
| KOMATSU | D21PL-7 |
| KOMATSU | D21PL-7/M |
| KOMATSU | D21PL-8 |
| KOMATSU | D21Q-5 |
| KOMATSU | D21Q-6 |
| KOMATSU | D21Q-7 |
| KOMATSU | D21Q-7/M |
| KOMATSU | D21QG-6 |
| KOMATSU | D21QG-7 |
| KOMATSU | D21S-5 |
| KOMATSU | D21S-6 |
| KOMATSU | D21S-6A |
| KOMATSU | D21S-7 |
| KOMATSU | D21S-7/M |
| KOMATSU | D41-6 |
| KOMATSU | D41E-6K |
| KOMATSU | D41P-6K |
| KOMATSU | D41PF-6 |
| KOMATSU | D41PF-6K |
| KOMATSU | D41PF-6K/T2 |
| KOMATSU | D57S-1 |
| KOMATSU | D58E-1 |
| KOMATSU | D58E-1A |
| KOMATSU | D58E-1B |
| KOMATSU | D58P-1 |
| KOMATSU | PC60-7 |
| KOMATSU | PC60-7/B |
| KOMATSU | PC60-7/C |
| KOMATSU | PC60-7E |
| KOMATSU | PC60-7E/B |
| KOMATSU | PC60-7S |
| KOMATSU | PC60-7S/B |
| KOMATSU | PC70-7 |
| KOMATSU | PC70-7/B |
| KOMATSU | PC70-7E |
| KOMATSU | PC70-7E/B |
| KOMATSU | PC75-1 |
| KOMATSU | PC75R-2 |
| KOMATSU | PC75UD-2 |
| KOMATSU | PC75UD-2E |
| KOMATSU | PC75UD-3 |
| KOMATSU | PC75US-3 |
| KOMATSU | PC75UU-2 |
| KOMATSU | PC75UU-2E |
| KOMATSU | PC75UU-3 |
| KOMATSU | PC78US-5 |
| KOMATSU | PC78US-5/NA |
| KOMATSU | PW200-1 |
| KOMATSU | PW210-1 |
| KOMATSU | PW75-1 |
| KOMATSU | PW75R-2 |
| KOMATSU | WA100-1 |
| KOMATSU | WA100-1/A |
| KOMATSU | WA100-3/H |
| KOMATSU | WA100-3/HW |
| KOMATSU | WA100-3/X |
| KOMATSU | WA100-3A |
| KOMATSU | WA100-3A/S |
| KOMATSU | WA100-3A/SN |
| KOMATSU | WA100SS-1 |
| KOMATSU | WA100SSS-1 |
| KOMATSU | WA120-1 |
| KOMATSU | WA120-3/3T |
| KOMATSU | WA120-3/4T |
| KOMATSU | WA120-3/D |
| KOMATSU | WA120-3A |
| KOMATSU | WA120L-3 |
| KOMATSU | WA150-1 |
| KOMATSU | WA150-1/A |
| KOMATSU | WA150-3 |
| KOMATSU | WA150-3/SN |
| KOMATSU | WA150-3/X |
| KOMATSU | WA180-1 |
| KOMATSU | WA180-3 |
| KOMATSU | WA180-3/A |
| KOMATSU | WA180-3/X |
| KOMATSU | WA180L-3 |
| KOMATSU | WA180PT-3 |
| KOMATSU | WA30-1 |
| KOMATSU | WA30-2 |
| KOMATSU | WA40-1 |
| KOMATSU | RÓŻNE |