Těsnění značky G-TRAX je precizně navržený prvek, který perfektně spolupracuje se stroji Komatsu modelů D155S-1, D20P-3 a D20PLL-8. Tento produkt zaručuje těsnost a odolnost v náročných podmínkách, ve kterých pracují stavební stroje.
Díky použití moderních materiálů a technologií se těsnění vyznačuje spolehlivostí a odolností vůči opotřebení, což výrazně přispívá ke snížení prostojů a nákladů na údržbu strojů.
Výrazné vlastnosti
- Vysoká odolnost: Těsnění je přizpůsobeno pro práci v extrémních teplotách a pod vysokým tlakem, což z něj činí ideální volbu pro náročné aplikace.
- Prémiové materiály: Nitrilový kaučuk (NBR) s zvýšenou odolností vůči olejům, mazivům a dalším chemickým látkám používaným ve stavebních strojích.
- Precizní provedení: Produkt byl navržen tak, aby zajistil dokonalé přizpůsobení a těsnost, čímž eliminuje riziko úniků.
- Dlouhá životnost: Díky pevné konstrukci a kvalitním materiálům těsnění odolává intenzivnímu užití a zajišťuje delší provozní dobu.
Modely strojů
Těsnění je určeno pro následující modely Komatsu:
- D155S-1: buldozery určené pro těžké zemní práce.
- D20P-3: kompaktní pásové stroje využívané při různých terénních úlohách.
- D20PLL-8: stroje s rozšířeným podvozkem, navržené pro stabilitu v náročných podmínkách.
Výhody volby G-TRAX
- Ekonomická řešení: Nabízíme produkty s kvalitou blízkou dílům OEM, ale za přijatelnější ceny.
- Komplexní nabídka: G-TRAX poskytuje širokou škálu komponentů pro stavební stroje, včetně hydraulických a mechanických těsnění.
- Spolehlivost a bezpečnost: Každý prvek prochází přísnými kontrolami kvality, aby splňoval nejvyšší oborové standardy.
- Zákaznická podpora: Tým odborníků pomáhá s výběrem správných dílů a je k dispozici pro technické dotazy.
Proč se vyplatí?
Těsnění G-TRAX jsou investicí do dlouhodobé spolehlivosti vašich strojů. Naše produkty vynikají pevností, přesným přizpůsobením a odolností vůči nárokům práce v náročných podmínkách. Díky nám budou vaše stroje pracovat efektivně po dlouhou dobu.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D155S-1 |
| KOMATSU | D155W-1 |
| KOMATSU | D20A-3 |
| KOMATSU | D20A-7 |
| KOMATSU | D20A-7/M |
| KOMATSU | D20AG-7 |
| KOMATSU | D20P-3 |
| KOMATSU | D20P-7A |
| KOMATSU | D20P-7A/M |
| KOMATSU | D20PG-7A |
| KOMATSU | D20PL-3 |
| KOMATSU | D20PL-7 |
| KOMATSU | D20PL-7/M |
| KOMATSU | D20PL-8 |
| KOMATSU | D20PLL-7 |
| KOMATSU | D20PLL-7/M |
| KOMATSU | D20PLL-8 |
| KOMATSU | D20Q-7 |
| KOMATSU | D20Q-7/M |
| KOMATSU | D20S-7 |
| KOMATSU | D20S-7/M |
| KOMATSU | D21A-3 |
| KOMATSU | D21P-3 |
| KOMATSU | D30AM-17 |
| KOMATSU | D31AM-20 |
| KOMATSU | D31P-17A |
| KOMATSU | D31P-18 |
| KOMATSU | D31P-18A |
| KOMATSU | D31PL-18 |
| KOMATSU | D31PLL-18 |
| KOMATSU | D31Q-18 |
| KOMATSU | D31S-18 |
| KOMATSU | D31SM-20 |
| KOMATSU | D40AF-1A |
| KOMATSU | D40AM-3 |
| KOMATSU | D40AM-5 |
| KOMATSU | D40F-3 |
| KOMATSU | D40PF-1A |
| KOMATSU | D40PF-3A |
| KOMATSU | D40PF-5 |
| KOMATSU | D40PLF-1A |
| KOMATSU | D41-6 |
| KOMATSU | D41E-6K |
| KOMATSU | D41P-6K |
| KOMATSU | D41PF-6 |
| KOMATSU | D41PF-6K |
| KOMATSU | D41PF-6K/T2 |
| KOMATSU | D50A-18 |
| KOMATSU | D50P-18 |
| KOMATSU | D50P-18A |
| KOMATSU | D57S-1 |
| KOMATSU | D58E-1 |
| KOMATSU | D58E-1A |
| KOMATSU | D58E-1B |
| KOMATSU | D58P-1 |
| KOMATSU | D60P-11 |
| KOMATSU | D60P-11D |
| KOMATSU | D70-LE |
| KOMATSU | D70LE-8 |
| KOMATSU | D80A-18 |
| KOMATSU | D80E-18 |
| KOMATSU | D80P-18 |
| KOMATSU | D85A-18 |
| KOMATSU | D85E-18 |
| KOMATSU | D85P-18 |
| KOMATSU | D95S-1 |
| KOMATSU | D95S-2 |
| KOMATSU | GD31-3H |
| KOMATSU | GD31RC-3A |
| KOMATSU | GD37-5H |
| KOMATSU | GD37-6H |
| KOMATSU | GD40HT-2 |
| KOMATSU | GD500R-2A |
| KOMATSU | GD600R-1 |
| KOMATSU | GD605A-1 |
| KOMATSU | GD705R-1 |
| KOMATSU | GD705R-1A |
| KOMATSU | GD705R-2 |
| KOMATSU | PC HYBRID205-1 |
| KOMATSU | PC HYBRID215LC-1 |
| KOMATSU | PC1000-1 |
| KOMATSU | PC1000LC-1 |
| KOMATSU | PC1000SE-1 |
| KOMATSU | PC1000SP-1 |
| KOMATSU | PC100-1 |
| KOMATSU | PC100-2 |
| KOMATSU | PC100-3 |
| KOMATSU | PC100-3/T |
| KOMATSU | PC100-5 |
| KOMATSU | PC100-5C |
| KOMATSU | PC100-5S |
| KOMATSU | PC100-5Z |
| KOMATSU | PC100-6 |
| KOMATSU | PC100-6E |
| KOMATSU | PC100-6S |
| KOMATSU | PC100-6Z |
| KOMATSU | PC100L-1 |
| KOMATSU | PC100L-2 |
| KOMATSU | PC100L-3 |
| KOMATSU | PC100L-5 |
| KOMATSU | PC100L-6 |
| KOMATSU | PC100N-6 |
| KOMATSU | PC100S-3 |
| KOMATSU | PC100SS-3 |
| KOMATSU | PC100U-2 |
| KOMATSU | PC100U-3 |
| KOMATSU | PC100US-3 |
| KOMATSU | PC1100-6 |
| KOMATSU | PC1100LC-6 |
| KOMATSU | PC1100SE-6 |
| KOMATSU | PC1100SP-6 |
| KOMATSU | PC120-1 |
| KOMATSU | PC120-2 |
| KOMATSU | PC120-3 |
| KOMATSU | PC120-3/S |
| KOMATSU | PC120-3/T |
| KOMATSU | PC120-3/U |
| KOMATSU | PC120-5 |
| KOMATSU | PC120-5C |
| KOMATSU | PC120-5K |
| KOMATSU | PC120-5M |
| KOMATSU | PC120-5S |
| KOMATSU | PC120-5X |
| KOMATSU | PC120-5Z |
| KOMATSU | PC120-6 |
| KOMATSU | PC120-6E |
| KOMATSU | PC120-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC120-6E0/W1 |
| KOMATSU | PC120-6H |
| KOMATSU | PC120-6J |
| KOMATSU | PC120-6S |
| KOMATSU | PC120-6Z |
| KOMATSU | PC120-6Z/A1 |
| KOMATSU | PC120-6Z/W |
| KOMATSU | PC120LC-6/W1 |
| KOMATSU | PC120LC-6E0 |
| KOMATSU | PC120S-3 |
| KOMATSU | PC120SC-6 |
| KOMATSU | PC120SS-3 |
| KOMATSU | PC1250-7 |
| KOMATSU | PC1250-7/R1 |
| KOMATSU | PC1250-7/W1 |
| KOMATSU | PC1250-8/W1 |
| KOMATSU | PC1250-8R |
| KOMATSU | PC1250-8R/W1 |
| KOMATSU | PC1250-8R/W2 |
| KOMATSU | PC1250LC-7 |
| KOMATSU | PC1250LC-8 |
| KOMATSU | PC1250LC-8/W1 |
| KOMATSU | PC1250SE-7 |
| KOMATSU | PC1250SP-7 |
| KOMATSU | PC1250SP-8 |
| KOMATSU | PC1250SP-8/W1 |
| KOMATSU | PC1250SP-8R |
| KOMATSU | PC1250SP-8R/W1 |
| KOMATSU | PC1250SP-8R/W2 |
| KOMATSU | PC128US-1 |
| KOMATSU | PC128US-2 |
| KOMATSU | PC128US-2/A |
| KOMATSU | PC128US-2/AC |
| KOMATSU | PC128US-2/AT |
| KOMATSU | PC128US-2/EU |
| KOMATSU | PC128US-2/N |
| KOMATSU | PC128UU-1 |
| KOMATSU | PC128UU-2 |
| KOMATSU | PC128UU-2/N |
| KOMATSU | PC130-5 |
| KOMATSU | PC130-5K |
| KOMATSU | PC130-5S |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6E |
| KOMATSU | PC130-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC130-6G |
| KOMATSU | PC130-6K |
| KOMATSU | PC130-7/SA |
| KOMATSU | PC130-7K |
| KOMATSU | PC130-8 |
| KOMATSU | PC138US-2 |
| KOMATSU | PC138US-2/A |
| KOMATSU | PC138US-2/AC |
| KOMATSU | PC138US-2/AE |
| KOMATSU | PC138US-2/AT |
| KOMATSU | PC138US-8 |
| KOMATSU | PC138US-8/W |
| KOMATSU | PC138US-8/W0 |
| KOMATSU | PC138USLC-2 |
| KOMATSU | PC138USLC-8 |
| KOMATSU | PC138USLC-8/W |
| KOMATSU | PC150-1 |
| KOMATSU | PC150-3 |
| KOMATSU | PC150-5 |
| KOMATSU | PC150HD-5K |
| KOMATSU | PC150LC-1 |
| KOMATSU | PC150LC-3 |
| KOMATSU | PC150LGP-6K |
| KOMATSU | PC150NHD-5K |
| KOMATSU | PC158US-2 |
| KOMATSU | PC158US-2/W1 |
| KOMATSU | PC158USLC-2/W1 |
| KOMATSU | PC1600-1 |
| KOMATSU | PC1600-1/A |
| KOMATSU | PC1600SP-1 |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC240 |
| KOMATSU | PC290 |
| KOMATSU | PC300 |
| KOMATSU | PC340 |
| KOMATSU | PC350 |
| KOMATSU | PC400 |
| KOMATSU | PC450 |
| KOMATSU | WA470 |