Těsnění Komatsu značky G-TRAX je robustní řešení ideálně vhodné pro modely stavebních strojů Komatsu, jako jsou:
- D135A-1
- D155AX-6/W1
- GD405A-1
Vyvinuté s ohledem na dlouhodobý provoz, těsnění G-TRAX účinně chrání součásti stroje před nečistotami a úniky, zajišťujíc spolehlivý provoz i v extrémních podmínkách.
Proč zvolit tento produkt?
- Vysoká přesnost přizpůsobení
Produkt byl vyroben tak, aby perfektně seděl na uvedené modely Komatsu, čímž zaručuje maximální efektivitu práce.
- Odolnost vůči náročnému pracovnímu prostředí
Těsnění se vyznačuje odolností vůči vysokému tlaku, proměnlivým teplotám, kontaktu s prachem a blátem.
- Nejvyšší kvalita materiálů
Použití pokročilých elastomerů zajišťuje vynikající trvanlivost a odolnost vůči opotřebení a chemickým látkám.
- Zvýšená bezpečnost
Těsnění minimalizuje riziko poruch, čímž umožňuje vyhnout se nákladným prostojům a udrží stroj v plné provozní kondici.
Využití
Produkt lze použít v různých částech strojů podporujících jejich funkčnost:
- Hydraulické válce
Zajišťuje těsnost v hydraulických systémech, předchází únikům oleje.
- Mechanické systémy
Chrání hřídele a pohyblivé části před prachem, vodou a dalšími nečistotami.
- Převody a pohony
Efektivně brání únikům oleje, což přispívá k prodloužení životnosti klíčových součástí stroje.
Vlastnosti, které odlišují produkt G-TRAX
- Trvanlivost
G-TRAX nabízí produkty s vysokou odolností proti opotřebení, které vydrží dlouhodobý provoz.
- Ekonomičnost
Optimální poměr kvality a ceny činí tato těsnění atraktivní volbou jak pro velké firmy, tak i menší uživatele.
- Snadná montáž
Produkt je jednoduchý na instalaci, což umožňuje rychlé uvedení stroje zpět do provozu.
- Univerzálnost
Kompatibilita s mnoha modely Komatsu zvyšuje jeho všestrannost.
- Garance kvality
Značka G-TRAX je známá spolehlivými řešeními, která odpovídají originálním dílům Komatsu.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D135A-1 |
| KOMATSU | D135A-2 |
| KOMATSU | D150A-1 |
| KOMATSU | D155A-1 |
| KOMATSU | D155A-2 |
| KOMATSU | D155A-2A |
| KOMATSU | D155A-3 |
| KOMATSU | D155A-5 |
| KOMATSU | D155A-5/R1 |
| KOMATSU | D155A-6/W1 |
| KOMATSU | D155AX-3 |
| KOMATSU | D155AX-5 |
| KOMATSU | D155AX-6/W1 |
| KOMATSU | D155AX-6/WA |
| KOMATSU | D155C-1 |
| KOMATSU | D155C-1/D |
| KOMATSU | D155C-1D |
| KOMATSU | D155C-1P |
| KOMATSU | D155C-1P/ZZ |
| KOMATSU | D155S-1 |
| KOMATSU | D155W-1 |
| KOMATSU | D275 |
| KOMATSU | D275A-5 |
| KOMATSU | D275A-5D |
| KOMATSU | D275A-5R/W1 |
| KOMATSU | D275AX-5 |
| KOMATSU | D275AX-5/KO |
| KOMATSU | D275AX-5E0/W1 |
| KOMATSU | D355A-3 |
| KOMATSU | D355A-3X |
| KOMATSU | D355A-5 |
| KOMATSU | D355C-3 |
| KOMATSU | D355C-3/A |
| KOMATSU | D355C-3/DA |
| KOMATSU | D375A-1 |
| KOMATSU | D375A-2 |
| KOMATSU | D375A-3AD |
| KOMATSU | D375A-3D |
| KOMATSU | D375A-5D |
| KOMATSU | D455A-1 |
| KOMATSU | D575A-2 |
| KOMATSU | D575A-2/E |
| KOMATSU | D575A-3 |
| KOMATSU | D575A-3/M |
| KOMATSU | D575A-3/W |
| KOMATSU | D60E-8 |
| KOMATSU | D65A-8 |
| KOMATSU | D65E-8 |
| KOMATSU | D65P-8 |
| KOMATSU | D75S-3 |
| KOMATSU | D80A-12 |
| KOMATSU | D85A-12 |
| KOMATSU | D85A-21 |
| KOMATSU | D85A-21/E |
| KOMATSU | D85A-21A |
| KOMATSU | D85A-21B |
| KOMATSU | D85A-21B/E |
| KOMATSU | D85A-21B/ER |
| KOMATSU | D85E-21 |
| KOMATSU | D85E-21/E |
| KOMATSU | D85EX-15 |
| KOMATSU | D85EX-15E0/EA |
| KOMATSU | D85EX-15E0/W |
| KOMATSU | D85EX-15R |
| KOMATSU | D85MS-15 |
| KOMATSU | D85P-21 |
| KOMATSU | D85P-21/E |
| KOMATSU | D85P-21/EP |
| KOMATSU | D85P-21A |
| KOMATSU | D85-PX/15 |
| KOMATSU | D85PX-15 |
| KOMATSU | D85PX-15E0/EA |
| KOMATSU | D85PX-15E0/W |
| KOMATSU | D85PX-15R |
| KOMATSU | D95S-1 |
| KOMATSU | GD305A-1 |
| KOMATSU | GD305A-1A |
| KOMATSU | GD305A-3 |
| KOMATSU | GD355A-1 |
| KOMATSU | GD355A-1S |
| KOMATSU | GD355A-3 |
| KOMATSU | GD405A-1 |
| KOMATSU | GD405A-2 |
| KOMATSU | GD405A-2S |
| KOMATSU | GD405A-3 |
| KOMATSU | GD405A-3S |
| KOMATSU | GD505A-2 |
| KOMATSU | GD505A-3 |
| KOMATSU | GD505A-3A |
| KOMATSU | GD510R-1 |
| KOMATSU | GD511A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1E |
| KOMATSU | GD525A-1C |
| KOMATSU | GD555-3A |
| KOMATSU | GD555-3C |
| KOMATSU | GD605A-1 |
| KOMATSU | GD605A-3 |
| KOMATSU | GD605A-3US |
| KOMATSU | GD605A-5 |
| KOMATSU | GD605A-5S |
| KOMATSU | GD611A-1 |
| KOMATSU | GD621A-1 |
| KOMATSU | GD621R-1 |
| KOMATSU | GD623A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1C |
| KOMATSU | GD655-3 |
| KOMATSU | GD655-3A |
| KOMATSU | GD655-3C |
| KOMATSU | GD655-3C/VH |
| KOMATSU | GD655-3E0 |
| KOMATSU | GD655-3Y |
| KOMATSU | GD661A-1 |
| KOMATSU | GD663A-2 |
| KOMATSU | GD675-3A |
| KOMATSU | GD675-3C |
| KOMATSU | GD675-3E0 |
| KOMATSU | GD705A-3A |
| KOMATSU | GD705A-4 |
| KOMATSU | GD705A-4/R |
| KOMATSU | GD705A-4A |
| KOMATSU | GD705A-4A/N |
| KOMATSU | GD725A-1 |
| KOMATSU | GD755-3 |
| KOMATSU | GD755-5R |
| KOMATSU | GD805A-1 |
| KOMATSU | GD825A-2 |
| KOMATSU | GH320-2 |
| KOMATSU | GH320-3 |
| KOMATSU | PC200-6L |
| KOMATSU | PC200LC-6L |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210LC-6L |
| KOMATSU | PC250LC-6L |
| KOMATSU | PC650-1 |
| KOMATSU | PC650-5 |
| KOMATSU | PC750SE-6K |
| KOMATSU | PW130-7K |
| KOMATSU | PW130ES-6K |
| KOMATSU | PW140-7 |
| KOMATSU | PW150ES-6K |
| KOMATSU | PW1607E0 |
| KOMATSU | PW160-7H |
| KOMATSU | PW160-7K |
| KOMATSU | PW170-5K |
| KOMATSU | PW170ES-6K |
| KOMATSU | PW170ES-6K/KA |
| KOMATSU | PW180-7H |
| KOMATSU | PW180-7K |
| KOMATSU | PW200-7 |
| KOMATSU | PW2007E0 |
| KOMATSU | PW200-7H |
| KOMATSU | PW200-7K |
| KOMATSU | PW200-7K/KA |
| KOMATSU | PW2207E0 |
| KOMATSU | PW220-7H |
| KOMATSU | PW220-7K |
| KOMATSU | PW220-7K/KA |
| KOMATSU | WA320 |
| KOMATSU | WA320-3 |
| KOMATSU | WA320-3H |
| KOMATSU | WA350-1 |
| KOMATSU | WA350-1/B |
| KOMATSU | WA350-1M |
| KOMATSU | WA380 |
| KOMATSU | WA380-1 |
| KOMATSU | WA380-3 |
| KOMATSU | WA380-6 |
| KOMATSU | WA380-6/EA |
| KOMATSU | WA380-6/NA |
| KOMATSU | WA380-6/W |
| KOMATSU | WA400-1 |
| KOMATSU | WA400-1/A |
| KOMATSU | WA420-1 |
| KOMATSU | WA430-6 |
| KOMATSU | WA450-1 |
| KOMATSU | WA450-1/A |
| KOMATSU | WA470 |
| KOMATSU | WA470-1 |
| KOMATSU | WA470-3 |
| KOMATSU | WA470-5 |
| KOMATSU | WA470-5/W |
| KOMATSU | WA470-6 |
| KOMATSU | WA470-6A |
| KOMATSU | WA470-DZ/3 |
| KOMATSU | WA480-5 |
| KOMATSU | WA480-5/W |
| KOMATSU | WA480-6 |
| KOMATSU | WA500-1 |
| KOMATSU | WA500-1/A |
| KOMATSU | WA500-6 |
| KOMATSU | WA500-6/EA |
| KOMATSU | WA500-6/NA |
| KOMATSU | WA500-6R |
| KOMATSU | WA500-7 |
| KOMATSU | WA600-1 |
| KOMATSU | WA600-1/A |
| KOMATSU | WA600-6 |
| KOMATSU | WA600-6R |
| KOMATSU | WA800-1 |
| KOMATSU | WD600-1 |
| KOMATSU | WD600-1H |
| KOMATSU | WD600-1H/D |
| KOMATSU | WD600-6 |
| KOMATSU | RÓŻNE |