Těsnění G-TRAX bylo navrženo speciálně pro stavební stroje Komatsu, včetně modelů D40F-3, D60PL-8 a PC80-1. Nabízí spolehlivou ochranu hydraulických a pohonných systémů, zajišťuje dlouhodobou efektivitu a snižuje riziko úniků pracovních kapalin. Díky použití moderních materiálů těsnění G-TRAX účinně zabraňuje vnikání nečistot zvnějšku, což zvyšuje spolehlivost strojů v náročných provozních podmínkách.
Hlavní vlastnosti
- Kompatibilita se stroji Komatsu: Navrženo speciálně pro stroje D40F-3, D60PL-8 a PC80-1, což zajišťuje ideální přizpůsobení technickým požadavkům těchto modelů.
- Vysoká odolnost vůči vnějším vlivům: Těsnění vyrobené z materiálů odolných vůči vysokému tlaku, teplotám a agresivním chemikáliím, díky čemuž je ideální do extrémních podmínek.
- Precizní zpracování: Díky kvalitnímu provedení těsnění G-TRAX účinně blokuje přístup nečistot zvenčí a chrání vnitřní systémy stroje před poškozením.
- Dlouhodobá výkonnost: Produkt je vysoce odolný, což umožňuje dlouhodobé používání bez nutnosti častých výměn.
- Jednoduchá instalace: Těsnění se snadno montuje do strojů, což urychluje servisní proces a minimalizuje dobu odstavení stroje.
Výhody používání
- Prodlužuje životnost strojů: Díky spolehlivé ochraně hydraulických a pohonných systémů pracují stroje Komatsu vybavené těsněním G-TRAX efektivně po delší dobu.
- Minimalizuje riziko úniků: Účinná bariéra proti únikům pracovních kapalin, která snižuje materiálové ztráty a zabraňuje nákladným opravám.
- Zlepšuje provozní efektivitu: Těsnění zvyšuje celkovou efektivitu stroje, zajišťuje lepší ochranu v náročných pracovních podmínkách, jako jsou stavební práce či důlní činnost.
- Ochrana před nečistotami: Díky tomuto těsnění jsou součásti hydraulického a pohonného systému chráněny před prachem, pískem, vodou a dalšími vnějšími znečištěními.
Jak to funguje?
Těsnění G-TRAX funguje jako ochranná bariéra pro hydraulické a pohonné systémy stavebních strojů. Zajišťuje utěsnění prostor mezi různými komponenty, zabraňuje úniku pracovních kapalin z vnitřku a pronikání nečistot dovnitř systémů. Díky své konstrukci zaručuje dlouhodobou těsnost i v náročných terénních podmínkách, což je klíčové pro spolehlivost strojů Komatsu.
Použití v praxi
Těsnění G-TRAX 707.51.70211 je nezbytnou součástí pro zajištění provozuschopnosti strojů Komatsu v terénu. Díky použití v modelech D40F-3, D60PL-8 a PC80-1 poskytuje účinnou ochranu hydraulických a pohonných systémů. Je ideálním řešením pro práci v dolech, na staveništích, v silniční dopravě a dalších náročných stavebních odvětvích, kde jsou stroje vystaveny vysokým zatížením a proměnlivým povětrnostním podmínkám. Díky němu dosahují stroje Komatsu vyšší efektivity a delší životnosti.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D40F-3 |
| KOMATSU | D50A-18 |
| KOMATSU | D50P-18 |
| KOMATSU | D53A-18 |
| KOMATSU | D53P-18 |
| KOMATSU | D57S-1 |
| KOMATSU | D57S-1B |
| KOMATSU | D60A-11 |
| KOMATSU | D60A-11D |
| KOMATSU | D60E-8 |
| KOMATSU | D60P-11 |
| KOMATSU | D60P-11D |
| KOMATSU | D60P-12 |
| KOMATSU | D60P-12/E |
| KOMATSU | D60P-8 |
| KOMATSU | D60PL-8 |
| KOMATSU | D61E-12 |
| KOMATSU | D61E-12/D |
| KOMATSU | D61E-12/W |
| KOMATSU | D61EX-12 |
| KOMATSU | D61EX-12/W |
| KOMATSU | D61EX-12A/W |
| KOMATSU | D61EX-15 |
| KOMATSU | D61P-12 |
| KOMATSU | D61P-12/W |
| KOMATSU | D61PX-12 |
| KOMATSU | D61PX-12/W |
| KOMATSU | D61PX-12A/W |
| KOMATSU | D61PX-15 |
| KOMATSU | D65A-11 |
| KOMATSU | D65A-11D |
| KOMATSU | D65E-12 |
| KOMATSU | D65E-12/C |
| KOMATSU | D65E-12/E |
| KOMATSU | D65E-8 |
| KOMATSU | D65EX-12 |
| KOMATSU | D65EX-12/CH |
| KOMATSU | D65EX-12/E |
| KOMATSU | D65EX-12/EU |
| KOMATSU | D65EX-15 |
| KOMATSU | D65EX-15/W |
| KOMATSU | D65P-11 |
| KOMATSU | D65P-11D |
| KOMATSU | D65P-12 |
| KOMATSU | D65P-12/E |
| KOMATSU | D65P-8 |
| KOMATSU | D65PX-12 |
| KOMATSU | D65PX-12/E |
| KOMATSU | D65PX-12/EU |
| KOMATSU | D65PX-15 |
| KOMATSU | D65PX-15/W |
| KOMATSU | D68ESS-12 |
| KOMATSU | D75A-1 |
| KOMATSU | D85A-21 |
| KOMATSU | D85A-21/E |
| KOMATSU | D85A-21A |
| KOMATSU | D85A-21B |
| KOMATSU | D85A-21B/E |
| KOMATSU | D85A-21B/ER |
| KOMATSU | D85E-21 |
| KOMATSU | D85E-21/E |
| KOMATSU | D85E-SS/2 |
| KOMATSU | D85E-SS/2A |
| KOMATSU | D85E-SS/2A/E |
| KOMATSU | D85ESS-2 |
| KOMATSU | D85ESS-2A |
| KOMATSU | D85ESS-2A/E |
| KOMATSU | D85EX-15 |
| KOMATSU | D85P-21 |
| KOMATSU | D85P-21/E |
| KOMATSU | D85P-21/EP |
| KOMATSU | D85P-21A |
| KOMATSU | GD705A-3A |
| KOMATSU | GD705A-4 |
| KOMATSU | GD705A-4/R |
| KOMATSU | GD725A-1 |
| KOMATSU | GD805A-1 |
| KOMATSU | GD825A-2 |
| KOMATSU | PC100-1 |
| KOMATSU | PC100-2 |
| KOMATSU | PC100L-1 |
| KOMATSU | PC100L-2 |
| KOMATSU | PC100U-2 |
| KOMATSU | PC120-1 |
| KOMATSU | PC120-2 |
| KOMATSU | PC120-3 |
| KOMATSU | PC120-3/S |
| KOMATSU | PC120-3/T |
| KOMATSU | PC120-3/U |
| KOMATSU | PC120-6H |
| KOMATSU | PC120S-3 |
| KOMATSU | PC120SS-3 |
| KOMATSU | PC128UU-1 |
| KOMATSU | PC128UU-2 |
| KOMATSU | PC128UU-2/N |
| KOMATSU | PC138US-8 |
| KOMATSU | PC150-1 |
| KOMATSU | PC150-3 |
| KOMATSU | PC150LC-1 |
| KOMATSU | PC150LC-3 |
| KOMATSU | PC200-2 |
| KOMATSU | PC200LC-2 |
| KOMATSU | PC220-2 |
| KOMATSU | PC220LC-2 |
| KOMATSU | PC60-2 |
| KOMATSU | PC60-3 |
| KOMATSU | PC60-6 |
| KOMATSU | PC60-6S |
| KOMATSU | PC60-6Z |
| KOMATSU | PC60-7/B |
| KOMATSU | PC60-7E/B |
| KOMATSU | PC60-7S/B |
| KOMATSU | PC60L-6 |
| KOMATSU | PC60U-3 |
| KOMATSU | PC70-6 |
| KOMATSU | PC70-7 |
| KOMATSU | PC70-7/B |
| KOMATSU | PC70-7E |
| KOMATSU | PC70-7E/B |
| KOMATSU | PC75UD-2 |
| KOMATSU | PC75UD-2E |
| KOMATSU | PC75UD-3 |
| KOMATSU | PC75US-3 |
| KOMATSU | PC75UU-1 |
| KOMATSU | PC75UU-2 |
| KOMATSU | PC75UU-2E |
| KOMATSU | PC75UU-3 |
| KOMATSU | PC78US-5 |
| KOMATSU | PC78US-5/NA |
| KOMATSU | PC78UU-6 |
| KOMATSU | PC78UU-8 |
| KOMATSU | PC80-1 |
| KOMATSU | PC80-3 |
| KOMATSU | PC80LC-3 |
| KOMATSU | RÓŻNE |
| KOMATSU | PW100-1 |
| KOMATSU | PW100-3 |
| KOMATSU | PW100N-3 |
| KOMATSU | PW100NS-3 |
| KOMATSU | PW100S-3 |
| KOMATSU | PW100S-3B |
| KOMATSU | PW128UU-1 |
| KOMATSU | PW150-1 |
| KOMATSU | PW60-1 |
Alternative / cross references |
|---|
| 707-51-70211 | 707.51.70211 |