Těsnění značky G-TRAX je komponent, který zajišťuje trvanlivost a spolehlivost u strojů Komatsu. Díky moderním výrobním technologiím a vynikající kvalitě materiálů se tento produkt vyznačuje odolností vůči náročným provozním podmínkám.
Speciální vlastnosti
- Odolnost vůči environmentálním podmínkám: Těsnění je navrženo tak, aby zvládlo extrémní pracovní podmínky, včetně velkých výkyvů teplot a působení vysokého tlaku.
- Moderní materiály: Nitrilový kaučuk (NBR) zaručuje odolnost vůči olejům, mazivům a dalším chemickým látkám, které se mohou vyskytovat v pracovním prostředí stavebních strojů.
- Dlouhá životnost: Vysoká kvalita zpracování minimalizuje opotřebení a zajišťuje delší dobu provozu bez nutnosti častých výměn.
- Ideální přizpůsobení: Produkt byl přesně přizpůsoben technickým specifikacím strojů Komatsu, což eliminuje problémy s netěsnostmi a prodlužuje dobu používání.
Kompatibilita
Produkt je určen k použití s následujícími modely strojů Komatsu:
- D20Q-6: pásové stroje určené pro intenzivní terénní práce.
- D21P-8T/W: buldozery, které vyžadují přesné komponenty pro hydraulické systémy.
- PC50UU-1: kompaktní rypadla, kde je spolehlivost provozních dílů klíčová pro udržení kontinuity práce.
Výhody volby produktů G-TRAX
- Nejvyšší kvalita: Produkty G-TRAX splňují přísné standardy kvality, garantující výkon srovnatelný s originálními díly OEM.
- Atraktivní cena: Vynikající kvalita v kombinaci s dostupnou cenou, což umožňuje snížit náklady na údržbu strojů.
- Technická podpora: Odborníci G-TRAX pomáhají s výběrem dílů a nabízejí profesionální technické poradenství.
- Široká nabídka: G-TRAX nabízí různé komponenty pro stavební stroje, poskytující komplexní řešení pro operátory a majitele strojů.
Proč vybrat tento produkt?
Těsnění značky G-TRAX představují vynikající kombinaci trvanlivosti, precizního zpracování a odolnosti vůči náročným pracovním podmínkám. Díky tomu budou vaše stroje pracovat spolehlivě a efektivně, snižujíc riziko nákladných poruch a prostojů.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D20Q-6 |
| KOMATSU | D20Q-7 |
| KOMATSU | D20Q-7/M |
| KOMATSU | D20QG-6 |
| KOMATSU | D20S-6 |
| KOMATSU | D20S-7 |
| KOMATSU | D20S-7/M |
| KOMATSU | D21A-7T |
| KOMATSU | D21A-7T/M |
| KOMATSU | D21A-7T/R |
| KOMATSU | D21A-8T/W |
| KOMATSU | D21P-7T |
| KOMATSU | D21P-7T/M |
| KOMATSU | D21P-8T |
| KOMATSU | D21P-8T/W |
| KOMATSU | D21Q-6 |
| KOMATSU | D21Q-7 |
| KOMATSU | D21Q-7/M |
| KOMATSU | D21QG-6 |
| KOMATSU | D21QG-7 |
| KOMATSU | D21S-6 |
| KOMATSU | D21S-6A |
| KOMATSU | D21S-7 |
| KOMATSU | D21S-7/M |
| KOMATSU | D31A-20 |
| KOMATSU | D31AM-20 |
| KOMATSU | D31E-20 |
| KOMATSU | D31EX-21 |
| KOMATSU | D31EX-21/N |
| KOMATSU | D31P-17A |
| KOMATSU | D31P-18 |
| KOMATSU | D31P-18A |
| KOMATSU | D31P-20 |
| KOMATSU | D31PL-18 |
| KOMATSU | D31PL-20 |
| KOMATSU | D31PLL-18 |
| KOMATSU | D31PLL-20 |
| KOMATSU | D31PX-21 |
| KOMATSU | D31PX-21/N |
| KOMATSU | D31Q-17 |
| KOMATSU | D31Q-18 |
| KOMATSU | D31Q-20 |
| KOMATSU | D31S-17 |
| KOMATSU | D31S-18 |
| KOMATSU | D31S-20 |
| KOMATSU | D31SM-20 |
| KOMATSU | D37EX-21 |
| KOMATSU | D37EX-21/N |
| KOMATSU | D37EX-21/W |
| KOMATSU | D37PX-21 |
| KOMATSU | D37PX-21/N |
| KOMATSU | D37PX-21/W |
| KOMATSU | D39EX-21 |
| KOMATSU | D39EX-21/W |
| KOMATSU | D39PX-21 |
| KOMATSU | D39PX-21/W |
| KOMATSU | D40A-3 |
| KOMATSU | D40A-5 |
| KOMATSU | D40AM-3 |
| KOMATSU | D40P-3 |
| KOMATSU | D40P-5 |
| KOMATSU | D40PF-3A |
| KOMATSU | D40PL-3 |
| KOMATSU | D40PL-5 |
| KOMATSU | D40PLL-3 |
| KOMATSU | D40PLL-5 |
| KOMATSU | D41-6 |
| KOMATSU | D41A-3 |
| KOMATSU | D41A-3C |
| KOMATSU | D41A-5 |
| KOMATSU | D41E-3 |
| KOMATSU | D41E-3A |
| KOMATSU | D41E-3B |
| KOMATSU | D41E-6K |
| KOMATSU | D41E-6T |
| KOMATSU | D41P-3 |
| KOMATSU | D41P-3C |
| KOMATSU | D41P-5 |
| KOMATSU | D85C-21/A |
| KOMATSU | GD405A-3 |
| KOMATSU | GD405A-3S |
| KOMATSU | GD505A-3 |
| KOMATSU | GD505A-3A |
| KOMATSU | GD510R-1 |
| KOMATSU | GD511A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1E |
| KOMATSU | GD525A-1C |
| KOMATSU | GD555-3A |
| KOMATSU | GD555-3C |
| KOMATSU | GD555-5 |
| KOMATSU | GD605A-5 |
| KOMATSU | GD605A-5S |
| KOMATSU | GD611A-1 |
| KOMATSU | GD621A-1 |
| KOMATSU | GD621R-1 |
| KOMATSU | GD623A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1C |
| KOMATSU | GD655-3 |
| KOMATSU | GD655-3A |
| KOMATSU | GD655-3C |
| KOMATSU | GD655-3C/VH |
| KOMATSU | GD655-3E0 |
| KOMATSU | GD655-3Y |
| KOMATSU | GD655-5 |
| KOMATSU | GD661A-1 |
| KOMATSU | GD663A-2 |
| KOMATSU | GD675-3A |
| KOMATSU | GD675-3C |
| KOMATSU | GD675-3E0 |
| KOMATSU | GD675-5 |
| KOMATSU | GD705A-3A |
| KOMATSU | GD705A-4 |
| KOMATSU | GD705A-4/R |
| KOMATSU | GD705A-4A |
| KOMATSU | GD705A-4A/N |
| KOMATSU | GD725A-1 |
| KOMATSU | GD805A-1 |
| KOMATSU | GD825A-2 |
| KOMATSU | GH320-2 |
| KOMATSU | PC15-3 |
| KOMATSU | PC20-5 |
| KOMATSU | PC20-6 |
| KOMATSU | PC20-7 |
| KOMATSU | PC25-1 |
| KOMATSU | PC25R-1 |
| KOMATSU | PC25R-8 |
| KOMATSU | PC27MR-1 |
| KOMATSU | PC27MR-2 |
| KOMATSU | PC27MR-2/A |
| KOMATSU | PC27MR-2/B |
| KOMATSU | PC27MR-2/WA |
| KOMATSU | PC27MR-2/WB |
| KOMATSU | PC27MR-3 |
| KOMATSU | PC27MRX-1A |
| KOMATSU | PC27R-8 |
| KOMATSU | PC28UD-2 |
| KOMATSU | PC28UG-2 |
| KOMATSU | PC28UU-1 |
| KOMATSU | PC28UU-2 |
| KOMATSU | PC28UU-3 |
| KOMATSU | PC30-5 |
| KOMATSU | PC30-6 |
| KOMATSU | PC30-7 |
| KOMATSU | PC30MR-1 |
| KOMATSU | PC30MR-1/K |
| KOMATSU | PC30MR-2 |
| KOMATSU | PC30MR-2/A |
| KOMATSU | PC30MR-2/B |
| KOMATSU | PC30MR-2/C |
| KOMATSU | PC30MR-2/D |
| KOMATSU | PC30MR-2/WA |
| KOMATSU | PC30MR-2/WB |
| KOMATSU | PC30MR-3 |
| KOMATSU | PC30MRX-1 |
| KOMATSU | PC30R-7 |
| KOMATSU | PC30R-8 |
| KOMATSU | PC30UU-3 |
| KOMATSU | PC35MR-1 |
| KOMATSU | PC35MR-2 |
| KOMATSU | PC35MR-2/A |
| KOMATSU | PC35MR-2/B |
| KOMATSU | PC35MR-2/NA |
| KOMATSU | PC35MR-2/NB |
| KOMATSU | PC35MR-2/NE |
| KOMATSU | PC35MR-2/SA |
| KOMATSU | PC35MR-2/SB |
| KOMATSU | PC35MR-3 |
| KOMATSU | PC35MR-3(JPN)/FOR |
| KOMATSU | PC35MRX-1A |
| KOMATSU | PC35R-8 |
| KOMATSU | PC38UU-1 |
| KOMATSU | PC38UU-2 |
| KOMATSU | PC38UU-3 |
| KOMATSU | PC38UUM-2 |
| KOMATSU | PC40-5 |
| KOMATSU | PC40-6 |
| KOMATSU | PC40-7 |
| KOMATSU | PC40MR-1 |
| KOMATSU | PC40MR-2 |
| KOMATSU | PC40MR-2/AC |
| KOMATSU | PC40MR-2/AS |
| KOMATSU | PC40MR-2/NA |
| KOMATSU | PC40MR-2/W |
| KOMATSU | PC40MRX-1/E |
| KOMATSU | PC40MRX-1/N |
| KOMATSU | PC40R-7 |
| KOMATSU | PC40R-8 |
| KOMATSU | PC40T-7 |
| KOMATSU | PC45-1 |
| KOMATSU | PC45MR-1 |
| KOMATSU | PC45MR-3 |
| KOMATSU | PC45MRX-1/E |
| KOMATSU | PC45MRX-1/N |
| KOMATSU | PC45R-8 |
| KOMATSU | PC50UD-2 |
| KOMATSU | PC50UG-2 |
| KOMATSU | PC50UU-1 |
| KOMATSU | PC50UU-2 |
| KOMATSU | PC58UU-3 |
| KOMATSU | PC60-7 |
Alternative / cross references |
|---|
| 707-51-45210 | 707.51.45210 |