Těsnění Komatsu D475A-2, D575A-3/M, PC400LC-7/M1 značky G-TRAX je produkt vytvořený s ohledem na náročné stavební stroje, jako jsou Komatsu D475A-2, D575A-3/M a PC400LC-7/M1. Vyrobené z vysoce kvalitních elastomerních materiálů zabezpečuje spolehlivou ochranu hydraulických, pohonných i dalších mechanismů před úniky a nečistotami. Díky výjimečné trvanlivosti a odolnosti vůči proměnlivým pracovním podmínkám je tento produkt ideální volbou pro stroje pracující v extrémních terénních a průmyslových podmínkách.
Těsnění účinně chrání systémy před pronikáním nečistot, jako je prach, voda nebo špína, což prodlužuje životnost strojů a snižuje riziko nákladných oprav. G-TRAX garantuje vysokou úroveň spolehlivosti, minimalizuje prostoje a zvyšuje efektivitu práce strojů v náročných podmínkách.
Výhody použití produktu:
- Odolnost vůči extrémním pracovním podmínkám: Těsnění navrženo pro stroje pracující v náročných, proměnlivých podmínkách, jako jsou vysoké teploty, tlak a přítomnost agresivních látek.
- Trvanlivost a spolehlivost: Díky moderním elastomerním materiálům těsnění nabízí vysokou odolnost proti opotřebení, což se promítá do dlouhodobé ochrany systémů strojů a snižuje náklady na údržbu.
- Ochrana proti únikům: Těsnění zabezpečuje těsnost hydraulických a pohonných systémů, účinně zabraňuje únikům olejů, maziv a dalších pracovních kapalin, což chrání stroje před poškozením.
- Efektivita v náročném terénu: Zajišťuje vynikající ochranu před nečistotami, jako je prach, voda, písek, takže stroje mohou pracovat v extrémních terénních podmínkách bez rizika poruchy.
- Snadná výměna: Těsnění G-TRAX se vyznačuje jednoduchou instalací, což umožňuje rychlou výměnu, zkracuje dobu odstávek strojů a zajišťuje jejich kontinuální provozuschopnost.
Použití:
Těsnění značky G-TRAX bylo speciálně navrženo pro stroje Komatsu, jako jsou:
- Komatsu D475A-2 – pásový buldozer, kde těsnění zajišťuje vynikající ochranu hydraulických a pohonných systémů, zejména v náročných terénních podmínkách.
- Komatsu D575A-3/M – jeden z největších pásových buldozerů, kde těsnění pomáhá chránit před úniky a znečištěním, což umožňuje efektivní práci v náročných podmínkách.
- Komatsu PC400LC-7/M1 – pásový bagr, kde těsnění G-TRAX zajišťuje spolehlivost hydraulických systémů a chrání je před agresivními podmínkami provozu v různých prostředích.
Produkt je nenahraditelný v hydraulických a pohonných systémech strojů vyžadujících ochranu proti únikům a nečistotám, zajišťujíc jejich dlouhodobou efektivitu a spolehlivost.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D475A-2 |
| KOMATSU | D475A-3/HD |
| KOMATSU | D475A-3/SC |
| KOMATSU | D475A-5 |
| KOMATSU | D475A-5A |
| KOMATSU | D475A-5E0/W1 |
| KOMATSU | D475ASD-5E0 |
| KOMATSU | D575A-2 |
| KOMATSU | D575A-2/E |
| KOMATSU | D575A-3 |
| KOMATSU | D575A-3/M |
| KOMATSU | D575A-3/W |
| KOMATSU | PC200-7/AA |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210-7K |
| KOMATSU | PC210LC-7K |
| KOMATSU | PC210NLC-7K |
| KOMATSU | PC228US-3E0/D |
| KOMATSU | PC228US-3N/W1 |
| KOMATSU | PC228USLC-3E0/D |
| KOMATSU | PC228USLC-3N/W1 |
| KOMATSU | PC230NHD-7K |
| KOMATSU | PC240 |
| KOMATSU | PC240-6K |
| KOMATSU | PC240LC-6K |
| KOMATSU | PC240NLC-6K |
| KOMATSU | PC290 |
| KOMATSU | PC290LC-6K |
| KOMATSU | PC290NLC-6K |
| KOMATSU | PC400 |
| KOMATSU | PC400-5 |
| KOMATSU | PC400-5/A |
| KOMATSU | PC400-5C |
| KOMATSU | PC400-5D |
| KOMATSU | PC400-5T |
| KOMATSU | PC400-6 |
| KOMATSU | PC400-6/T2 |
| KOMATSU | PC400-6Z |
| KOMATSU | PC400-7/M1 |
| KOMATSU | PC400-7/W1 |
| KOMATSU | PC400-7E0/W1 |
| KOMATSU | PC400-8 |
| KOMATSU | PC400-8/W1 |
| KOMATSU | PC400-8R |
| KOMATSU | PC400HD-5K |
| KOMATSU | PC400HD-6LC |
| KOMATSU | PC400HD-6LK |
| KOMATSU | PC400HD-6LM |
| KOMATSU | PC400LC-5 |
| KOMATSU | PC400LC-5/A |
| KOMATSU | PC400LC-5T |
| KOMATSU | PC400LC-6 |
| KOMATSU | PC400LC-6/T2 |
| KOMATSU | PC400LC-6LC |
| KOMATSU | PC400LC-6LK |
| KOMATSU | PC400LC-6LM |
| KOMATSU | PC400LC-6Z |
| KOMATSU | PC400LC-6Z/D3 |
| KOMATSU | PC400LC-6Z/D4 |
| KOMATSU | PC400LC-7/M1 |
| KOMATSU | PC400LC-7E0 |
| KOMATSU | PC400LC-7E0/K1 |
| KOMATSU | PC400LC-7E0/W1 |
| KOMATSU | PC400LC-7L |
| KOMATSU | PC400LC-8 |
| KOMATSU | PC400LC-8/W1 |
| KOMATSU | PC400LC-8R |
| KOMATSU | PC400ST-6 |
| KOMATSU | PC400ST-6LC |
| KOMATSU | PC410-5 |
| KOMATSU | PC410LC-5 |
| KOMATSU | PC450 |
| KOMATSU | PC450-6K |
| KOMATSU | PC450-6K/J |
| KOMATSU | PC450-6K/KE |
| KOMATSU | PC450-7/M1 |
| KOMATSU | PC450-7/W1 |
| KOMATSU | PC450-7K |
| KOMATSU | PC450-7K/E0 |
| KOMATSU | PC450-8 |
| KOMATSU | PC450-8/W2 |
| KOMATSU | PC450-8R |
| KOMATSU | PC450LC-6K |
| KOMATSU | PC450LC-6K/J |
| KOMATSU | PC450LC-6K/KE |
| KOMATSU | PC450LC-7/M1 |
| KOMATSU | PC450LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC450LC-7K |
| KOMATSU | PC450LC-7K/E0 |
| KOMATSU | PC450LC-8 |
| KOMATSU | PC450LC-8/W2 |
| KOMATSU | PC450LC-8R |
| KOMATSU | PC450LCD-7K |
| KOMATSU | PC450LCD-7K/E0 |
| KOMATSU | PC450LCHD-8 |
| KOMATSU | PC550LC-8 |
| KOMATSU | PC600-6 |
| KOMATSU | PC600-6/W1 |
| KOMATSU | PC600-6A |
| KOMATSU | PC600-6A/KJ |
| KOMATSU | PC600-6A/W1 |
| KOMATSU | PC600-6K |
| KOMATSU | PC600-6KJ |
| KOMATSU | PC600-7/M1 |
| KOMATSU | PC600-7/W1 |
| KOMATSU | PC600-7K |
| KOMATSU | PC600-8 |
| KOMATSU | PC600-8/W1 |
| KOMATSU | PC600-8E0 |
| KOMATSU | PC600-8R/W1 |
| KOMATSU | PC600LC-6 |
| KOMATSU | PC600LC-6/W1 |
| KOMATSU | PC600LC-6A |
| KOMATSU | PC600LC-6A/KJ |
| KOMATSU | PC600LC-6A/W1 |
| KOMATSU | PC600LC-6K |
| KOMATSU | PC600LC-6KJ |
| KOMATSU | PC600LC-7/M1 |
| KOMATSU | PC600LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC600LC-7K |
| KOMATSU | PC600LC-8/W1 |
| KOMATSU | PC600LC-8E0 |
| KOMATSU | PC600LC-8R/W1 |
| KOMATSU | PC650-6 |
| KOMATSU | PC650-6A |
| KOMATSU | PC650-7/M1 |
| KOMATSU | PC650LC-6 |
| KOMATSU | PC650LC-6A |
| KOMATSU | PC650LC-7/M1 |
| KOMATSU | PC650LC-8E0 |
| KOMATSU | PC700LC-8E0 |
| KOMATSU | PC750-6 |
| KOMATSU | PC750-6/AM |
| KOMATSU | PC750-6/AW |
| KOMATSU | PC750-7/M1 |
| KOMATSU | PC750-7/W1 |
| KOMATSU | PC750LC-6 |
| KOMATSU | PC750LC-6/AW |
| KOMATSU | PC750LC-6K/01 |
| KOMATSU | PC750LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC750LC-7K |
| KOMATSU | PC750SE-6 |
| KOMATSU | PC750SE-6/AM |
| KOMATSU | PC750SE-6/AW |
| KOMATSU | PC750SE-6K |
| KOMATSU | PC750SE-6K/01 |
| KOMATSU | PC750SE-6K/J |
| KOMATSU | PC750SE-7/M1 |
| KOMATSU | PC750SE-7/W1 |
| KOMATSU | PC750SE-7K |
| KOMATSU | PC800-6 |
| KOMATSU | PC800-6/AM |
| KOMATSU | PC800-6/AW |
| KOMATSU | PC800-7/M1 |
| KOMATSU | PC800-7/W1 |
| KOMATSU | PC800-8K |
| KOMATSU | PC800LC-8E0 |
| KOMATSU | PC800LC-8K |
| KOMATSU | PC800SE-6 |
| KOMATSU | PC800SE-6/AM |
| KOMATSU | PC800SE-6/AW |
| KOMATSU | PC800SE-7/M1 |
| KOMATSU | PC800SE-7/W1 |
| KOMATSU | PC800SE-8/W1 |
| KOMATSU | PC800SE-8E0 |
| KOMATSU | PC800SE-8R/W1 |
| KOMATSU | PC850-8/W1 |
| KOMATSU | PC850-8/W2 |
| KOMATSU | PC850-8E0 |
| KOMATSU | PC850-8R/W1 |
| KOMATSU | PC850SE-8/W1 |
| KOMATSU | PC850SE-8/W2 |
| KOMATSU | PC850SE-8E0 |
| KOMATSU | PC850SE-8R/W1 |
| KOMATSU | PW200-7H |
| KOMATSU | PW200-7K |
| KOMATSU | PW200-7K/KA |
| KOMATSU | PW220-7H |
| KOMATSU | PW220-7K |
| KOMATSU | PW220-7K/KA |
| KOMATSU | WA400-1 |
| KOMATSU | WA470 |
| KOMATSU | WA470-3 |
| KOMATSU | WA470-5 |
| KOMATSU | WA470-5/W |
| KOMATSU | WA480-5 |
| KOMATSU | WA480-5/W |
| KOMATSU | WA500-1 |
| KOMATSU | WA500-1/A |
| KOMATSU | WA500-3 |
| KOMATSU | WA500-3A |
| KOMATSU | WA500-3H |
| KOMATSU | WA500-6 |
| KOMATSU | WA500-6/EA |
| KOMATSU | WA500-6/NA |
| KOMATSU | WA500-6R |
| KOMATSU | WA600-1 |
| KOMATSU | WA600-1/A |
| KOMATSU | WA600-3 |
| KOMATSU | WA600-3A |
| KOMATSU | WA600-3D |
| KOMATSU | WF550-3D |