Těsnění G-TRAX pro stroje Komatsu, včetně modelů PC120-6, PC200-3 a PW150ES-6K, je produkt navržený pro zajištění spolehlivé ochrany hydraulických a pohonných systémů před únikem provozních kapalin. Díky použití vysoce kvalitních materiálů poskytuje těsnění dlouhodobý a efektivní provoz strojů v náročných podmínkách.
Jedná se o řešení, které kombinuje moderní výrobní technologii s vysokou odolností proti extrémním provozním podmínkám, jako jsou vysoké teploty, tlak nebo agresivní pracovní prostředí. Těsnění G-TRAX také chrání před znečištěním, což pomáhá udržovat hydraulické systémy v bezvadném stavu.
Proč zvolit těsnění G-TRAX?
- Vysoká odolnost proti opotřebení: Produkt je navržen s ohledem na odolnost vůči vysokým teplotám, proměnnému tlaku a oděru, což zaručuje jeho trvanlivost u intenzivně používaných strojů.
- Ochrana hydraulických systémů: Těsnění účinně zabraňuje únikům provozních kapalin, čímž předchází poškození komponentů a znečištění pracovního prostředí.
- Snížení prostojů: Díky spolehlivosti a dlouhé životnosti snižuje produkt G-TRAX počet nutných oprav a prostojů, což zvyšuje provozní efektivitu stavebních strojů.
- Jednoduchá výměna: Těsnění je snadné na instalaci, což umožňuje rychlou montáž a minimalizuje dobu odstávky stroje.
- Kompatibilita: Produkt perfektně sedí na stroje Komatsu, jako jsou PC120-6, PC200-3 a PW150ES-6K, což zajišťuje přesné přizpůsobení a bezchybnou funkčnost.
Určení a použití:
Těsnění G-TRAX je určeno pro širokou škálu stavebních strojů Komatsu. Díky výjimečné odolnosti a vysoké odolnosti vůči vnějším vlivům je ideálním řešením pro hydraulické a pohonné systémy rypadel a dalších stavebních strojů, které musí pracovat v extrémních podmínkách.
Modely, ke kterým je těsnění G-TRAX vhodné:
- Komatsu PC120-6
- Komatsu PC200-3
- Komatsu PW150ES-6K
Výhody výběru těsnění G-TRAX:
G-TRAX je značka známá kvalitou a spolehlivostí, nabízející náhradní díly pro stavební stroje, které splňují nejvyšší normy. Výběrem těsnění G-TRAX investujete do trvanlivosti, minimalizace prostojů a optimálního výkonu strojů, což vede ke snížení provozních nákladů.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | PC120-6 |
| KOMATSU | PC120-6Z/W |
| KOMATSU | PC150-6K |
| KOMATSU | PC150LC-6K |
| KOMATSU | PC160-6K |
| KOMATSU | PC180LC-6K |
| KOMATSU | PC180NLC-6K |
| KOMATSU | PC200-3 |
| KOMATSU | PC200-5 |
| KOMATSU | PC200-5C |
| KOMATSU | PC200-5S |
| KOMATSU | PC200-5T |
| KOMATSU | PC200-5X |
| KOMATSU | PC200-5Z |
| KOMATSU | PC200-6 |
| KOMATSU | PC200-6/A |
| KOMATSU | PC200-6H |
| KOMATSU | PC200-6H/A |
| KOMATSU | PC200-6J |
| KOMATSU | PC200-6L |
| KOMATSU | PC200-6LC |
| KOMATSU | PC200-6S |
| KOMATSU | PC200-6Z |
| KOMATSU | PC200CA-6 |
| KOMATSU | PC200CA-6/C1 |
| KOMATSU | PC200CA-6/U1 |
| KOMATSU | PC200EL-6K |
| KOMATSU | PC200EN-6K |
| KOMATSU | PC200LC-3 |
| KOMATSU | PC200LC-5 |
| KOMATSU | PC200LC-5C |
| KOMATSU | PC200LC-5S |
| KOMATSU | PC200LC-5T |
| KOMATSU | PC200LC-5X |
| KOMATSU | PC200LC-6 |
| KOMATSU | PC200LC-6/A |
| KOMATSU | PC200LC-6H |
| KOMATSU | PC200LC-6H/A |
| KOMATSU | PC200LC-6J |
| KOMATSU | PC200LC-6L |
| KOMATSU | PC200LC-6LC |
| KOMATSU | PC200LC-6LE |
| KOMATSU | PC200LC-6S |
| KOMATSU | PC200LC-6Z |
| KOMATSU | PC200LL-6 |
| KOMATSU | PC200SC-6 |
| KOMATSU | PC200Z-6LE |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210-5K |
| KOMATSU | PC210-6 |
| KOMATSU | PC210-6D |
| KOMATSU | PC210-6G |
| KOMATSU | PC210-6K |
| KOMATSU | PC210LC-5K |
| KOMATSU | PC210LC-6 |
| KOMATSU | PC210LC-6G |
| KOMATSU | PC210LC-6K |
| KOMATSU | PC210LC-6L |
| KOMATSU | PC210LC-6LC |
| KOMATSU | PC210LC-6LE |
| KOMATSU | PC220-3 |
| KOMATSU | PC220-5 |
| KOMATSU | PC220-5C |
| KOMATSU | PC220-6 |
| KOMATSU | PC220-6Z |
| KOMATSU | PC220LC-3 |
| KOMATSU | PC220LC-5 |
| KOMATSU | PC220LC-5C |
| KOMATSU | PC220LC-6 |
| KOMATSU | PC220LC-6Z |
| KOMATSU | PC228US-1 |
| KOMATSU | PC228US-1/TN |
| KOMATSU | PC228US-1T |
| KOMATSU | PC228US-2 |
| KOMATSU | PC228US-3/YA |
| KOMATSU | PC228USLC-1 |
| KOMATSU | PC228USLC-1/NZ |
| KOMATSU | PC228USLC-1/TN |
| KOMATSU | PC228USLC-2 |
| KOMATSU | PC228USLC-2/US |
| KOMATSU | PC228UU-1 |
| KOMATSU | PC228UU-1/MO |
| KOMATSU | PC228UU-1/NZ |
| KOMATSU | PC228UU-1/TN |
| KOMATSU | PC230-6 |
| KOMATSU | PC230LC-6 |
| KOMATSU | PC240 |
| KOMATSU | PC240-3K |
| KOMATSU | PC240-5K |
| KOMATSU | PC240-6K |
| KOMATSU | PC240LC-3K |
| KOMATSU | PC240LC-5K |
| KOMATSU | PC240LC-6K |
| KOMATSU | PC240NLC-5K |
| KOMATSU | PC240NLC-6K |
| KOMATSU | PC250-6 |
| KOMATSU | PC250HD-6Z |
| KOMATSU | PC250LC-6 |
| KOMATSU | PC250LC-6L |
| KOMATSU | PC250LC-6LC |
| KOMATSU | PC250LC-6LE |
| KOMATSU | PC290 |
| KOMATSU | PC290LC-6K |
| KOMATSU | PC290NLC-6K |
| KOMATSU | PC300 |
| KOMATSU | PC300HD-6LC |
| KOMATSU | PC300HD-6MH |
| KOMATSU | PC300LC-6LC |
| KOMATSU | PC400 |
| KOMATSU | PC400-5D |
| KOMATSU | PC400HD-6LC |
| KOMATSU | PC400HD-6LK |
| KOMATSU | PC400LC-6LC |
| KOMATSU | PC400LC-6LK |
| KOMATSU | RÓŻNE |
| KOMATSU | PW130-6K |
| KOMATSU | PW130-7K |
| KOMATSU | PW130ES-6K |
| KOMATSU | PW140-7 |
| KOMATSU | PW150ES-6K |
| KOMATSU | PW1607E0 |
| KOMATSU | PW160-7H |