Těsnění Komatsu D41-6, WA100-3/X, WF450T-1A značky G-TRAX je vysoce kvalitní prvek navržený k ochraně stavebních strojů Komatsu v extrémních podmínkách. Produkt se vyznačuje výjimečnou odolností vůči proměnlivým teplotám, vysokému tlaku a působení nečistot. Díky použití moderních elastomerových materiálů těsnění zajišťuje účinnou ochranu hydraulických systémů, pohonů a dalších mechanismů, minimalizuje riziko úniků provozních kapalin a pronikání nečistot do vnitřku stroje.
Ideálně se hodí do strojů jako Komatsu D41-6, WA100-3/X a WF450T-1A, kde spolehlivost těsnění přispívá ke zvýšení efektivity a snížení provozních nákladů. Těsnění G-TRAX je řešením určeným pro intenzivní práci v náročném terénu, zajišťujíc maximální ochranu i v nejnáročnějších situacích.
Hlavní výhody produktu:
- Odolnost vůči extrémním provozním podmínkám: Těsnění G-TRAX vyniká odolností proti vysokým teplotám, proměnlivému tlaku a působení agresivních pracovních kapalin, což je činí ideální volbou pro stroje pracující v náročných podmínkách.
- Výkonnost při dlouhodobém provozu: Díky odolným elastomerovým materiálům se těsnění vyznačuje vysokou odolností proti opotřebení, což zaručuje jeho efektivitu po dlouhou dobu a zároveň snižuje náklady na údržbu strojů.
- Ochrana proti nečistotám: Těsnění účinně zabraňuje pronikání nečistot, jako jsou prach, písek či voda, do vnitřku systémů, čímž chrání stroj před poruchami a prodlužuje jeho životnost.
- Optimalizace výkonnosti strojů: Snižuje riziko úniků provozních kapalin, což umožňuje udržovat stálý tlak v hydraulických a pohonných systémech, a tím zlepšuje efektivitu práce stroje.
- Jednoduchá a rychlá instalace: Díky jednoduchému procesu výměny lze těsnění rychle nainstalovat do stroje, minimalizovat dobu odstávky a zajistit rychlý návrat k plné funkčnosti.
Použití:
Těsnění značky G-TRAX je určeno pro stavební stroje Komatsu, včetně:
- Komatsu D41-6 – buldozer, kde těsnění zajišťuje spolehlivou ochranu hydraulických systémů při intenzivní práci v terénu.
- Komatsu WA100-3/X – kolový nakladač, v němž těsnění poskytuje ochranu proti únikům pracovních kapalin a chrání pohonné systémy před nečistotami.
- Komatsu WF450T-1A – sklápěč, v němž těsnění garantuje optimální výkon hydraulických a pohonných systémů i v náročných pracovních podmínkách.
Produkt je nezbytným prvkem hydraulických a pohonných systémů, kde je precizní ochrana proti únikům kapalin a nečistot klíčová pro dlouhodobou efektivitu strojů.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D41-6 |
| KOMATSU | D41E-6K |
| KOMATSU | D41P-6K |
| KOMATSU | D41PF-6K/T2 |
| KOMATSU | D51EX/PX-22 |
| KOMATSU | GD755-3 |
| KOMATSU | GD755-5R |
| KOMATSU | GH320-3 |
| KOMATSU | PC400 |
| KOMATSU | PC400LC-6Z/D4 |
| KOMATSU | WA100-3/H |
| KOMATSU | WA100-3/HW |
| KOMATSU | WA100-3/X |
| KOMATSU | WA100-3A |
| KOMATSU | WA100-3A/S |
| KOMATSU | WA100-3A/SN |
| KOMATSU | WA100-5 |
| KOMATSU | WA100-5/CN |
| KOMATSU | WA100-5/SN |
| KOMATSU | WA100-5/SS |
| KOMATSU | WA100-5/TK |
| KOMATSU | WA120-3/3T |
| KOMATSU | WA120-3/4T |
| KOMATSU | WA120-3A |
| KOMATSU | WA120-3CS |
| KOMATSU | WA120L-3 |
| KOMATSU | WA200-1 |
| KOMATSU | WA200-3/SN |
| KOMATSU | WA200-3/XW |
| KOMATSU | WA270-5 |
| KOMATSU | WA270-5/SN |
| KOMATSU | WA300-1 |
| KOMATSU | WA300-3A/SN |
| KOMATSU | WA300-3A/XW |
| KOMATSU | WA320 |
| KOMATSU | WA320-5 |
| KOMATSU | WA350-1 |
| KOMATSU | WA350-3A/SN |
| KOMATSU | WA350-3A/SW |
| KOMATSU | WA380 |
| KOMATSU | WA380-5 |
| KOMATSU | WA380-5/SN |
| KOMATSU | WA400-1 |
| KOMATSU | WA400-3A/SW |
| KOMATSU | WA430-5 |
| KOMATSU | WA430-5/SN |
| KOMATSU | WA430-5/W |
| KOMATSU | WA450-1 |
| KOMATSU | WA450-1/A |
| KOMATSU | WA450-3/H |
| KOMATSU | WA450-3/X |
| KOMATSU | WA450-3A |
| KOMATSU | WA450-3A/S |
| KOMATSU | WA450-3A/TN |
| KOMATSU | WA450-3A/TW |
| KOMATSU | WA450-3L |
| KOMATSU | WA450-3LL |
| KOMATSU | WA450-6 |
| KOMATSU | WA450L-3 |
| KOMATSU | WA470 |
| KOMATSU | WA470-1 |
| KOMATSU | WA470-1L |
| KOMATSU | WA470-3 |
| KOMATSU | WA470-3/X |
| KOMATSU | WA470-5 |
| KOMATSU | WA470-5/W |
| KOMATSU | WA470-6 |
| KOMATSU | WA470-6/EA |
| KOMATSU | WA470-6A |
| KOMATSU | WA470-DZ/3 |
| KOMATSU | WA480-5 |
| KOMATSU | WA480-5/W |
| KOMATSU | WA480-6 |
| KOMATSU | WA480-6/EA |
| KOMATSU | WA480-6/NA |
| KOMATSU | WA70-1 |
| KOMATSU | WA80-3/CB |
| KOMATSU | WA80-5 |
| KOMATSU | WF450-3 |
| KOMATSU | WF450-3/D |
| KOMATSU | WF450T-1 |
| KOMATSU | WF450T-1A |
| KOMATSU | WF450T-3 |
| KOMATSU | WF450T-3/D |