Těsnění určené pro stroje Komatsu modelů D31E-20, D31P-20T a D40A-3. Produkt spojuje vysokou kvalitu zpracování s odolností vůči náročným pracovním podmínkám, zajišťujíc spolehlivost a dlouhou životnost hydraulických komponent.
Nejdůležitější vlastnosti produktu
- Pokročilá odolnost: Produkt vydrží intenzivní používání v extrémních pracovních podmínkách.
- Odolnost vůči teplotám: Schopnost práce v rozsahu od -40 °C do +120 °C zajišťuje všestranné použití.
- Prémiové materiály: Vyrobeno z nitrilového kaučuku (NBR), odolného vůči olejům, mazivům a dalším chemikáliím.
- Precizní zpracování: Těsnění přesně odpovídá technickým specifikacím strojů Komatsu, minimalizuje riziko poruch a zajišťuje úplnou těsnost.
Použití
Těsnění bylo navrženo pro stroje Komatsu:
- D31E-20: všestranné pásové buldozery používané v různých stavebních úlohách.
- D31P-20T: stroje s rozšířeným podvozkem, ideální pro práci v náročném terénu.
- D40A-3: výkonné buldozery vyžadující spolehlivé hydraulické komponenty.
Výhody výběru produktů G-TRAX
- Alternativa OEM: Produkty G-TRAX poskytují kvalitu srovnatelnou s originálními díly, ale jsou dostupné za výhodnější ceny.
- Odolnost a spolehlivost: Každý prvek je testován, aby splňoval vysoké kvalitativní standardy.
- Široká nabídka: G-TRAX dodává řešení pro různé stavební stroje, včetně komponentů hydraulických a mechanických systémů.
- Podpora odborníků: Profesionální technické poradenství zajišťuje správný výběr dílů pro váš stroj.
Proč si vybrat tento produkt?
Těsnění G-TRAX spojují vynikající kvalitu zpracování a odolnost vůči nejnáročnějším provozním podmínkám. Zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost strojů, minimalizující náklady na prostoje a údržbu.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D31E-20 |
| KOMATSU | D31E-20T |
| KOMATSU | D31E-20T/C |
| KOMATSU | D31P-20 |
| KOMATSU | D31P-20A |
| KOMATSU | D31P-20T |
| KOMATSU | D31P-20T/C |
| KOMATSU | D31P-20T/Q |
| KOMATSU | D31P-20T/R |
| KOMATSU | D31PL-20 |
| KOMATSU | D31PLL-20 |
| KOMATSU | D31Q-20 |
| KOMATSU | D31S-20 |
| KOMATSU | D37E-5 |
| KOMATSU | D37P-5A |
| KOMATSU | D40A-3 |
| KOMATSU | D41E-3A |
| KOMATSU | D41E-3B |
| KOMATSU | D41P-3C |
| KOMATSU | D41Q-3 |
| KOMATSU | D41S-3 |
| KOMATSU | GD511A-1 |
| KOMATSU | PC100-5 |
| KOMATSU | PC100-5C |
| KOMATSU | PC100-6 |
| KOMATSU | PC118MR-8 |
| KOMATSU | PC120-5 |
| KOMATSU | PC120-5C |
| KOMATSU | PC120-5M |
| KOMATSU | PC120-6 |
| KOMATSU | PC120-6Z |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6K |
| KOMATSU | PC130-7/SA |
| KOMATSU | PC130-7K |
| KOMATSU | PC130-8 |
| KOMATSU | PC138US-2 |
| KOMATSU | PC138US-2/AE |
| KOMATSU | PC138US-8 |
| KOMATSU | PC138US-8/W |
| KOMATSU | PC138US-8/W0 |
| KOMATSU | PC138USLC-2 |
| KOMATSU | PC138USLC-8 |
| KOMATSU | PC138USLC-8/W |
| KOMATSU | PC150-1 |
| KOMATSU | PC150-5 |
| KOMATSU | PC150LGP-6K |
| KOMATSU | PC200-5 |
| KOMATSU | PC200-5C |
| KOMATSU | PC200-5T |
| KOMATSU | PC200-6/A |
| KOMATSU | PC200-6H/A |
| KOMATSU | PC200-6L |
| KOMATSU | PC200-6Z |
| KOMATSU | PC200LC-5 |
| KOMATSU | PC200LC-5C |
| KOMATSU | PC200LC-5T |
| KOMATSU | PC200LC-6/A |
| KOMATSU | PC200LC-6H/A |
| KOMATSU | PC200LC-6L |
| KOMATSU | PC200LC-6Z |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210-6 |
| KOMATSU | PC210LC-6 |
| KOMATSU | PC210LC-6L |
| KOMATSU | PC220-5 |
| KOMATSU | PC220-5C |
| KOMATSU | PC220-6 |
| KOMATSU | PC220-6Z |
| KOMATSU | PC220LC-5 |
| KOMATSU | PC220LC-5C |
| KOMATSU | PC220LC-6 |
| KOMATSU | PC220LC-6Z |
| KOMATSU | PC230-6 |
| KOMATSU | PC230LC-6 |
| KOMATSU | PC250LC-6L |
| KOMATSU | PC300 |
| KOMATSU | PC300-5/A |
| KOMATSU | PC300-5C |
| KOMATSU | PC300-5K |
| KOMATSU | PC300-5T |
| KOMATSU | PC300-6 |
| KOMATSU | PC300-6Z |
| KOMATSU | PC300HD-5K |
| KOMATSU | PC300LC-5/A |
| KOMATSU | PC300LC-5K |
| KOMATSU | PC300LC-5T |
| KOMATSU | PC300LC-6 |
| KOMATSU | PC300LC-6Z |
| KOMATSU | PC300NLC-5K |
| KOMATSU | PC340 |
| KOMATSU | PC340LC-6K/J |
| KOMATSU | PC340NLC-6 |
| KOMATSU | PC350 |
| KOMATSU | PC350-6 |
| KOMATSU | PC350LC-6 |
| KOMATSU | PC380LC-6K/J |
| KOMATSU | PC60-6 |
| KOMATSU | PC60-6C |
| KOMATSU | PC60-7 |
| KOMATSU | PC60-7/B |
| KOMATSU | PC60-7/C |
| KOMATSU | PC60L-6 |
| KOMATSU | PC75UU-1 |
| KOMATSU | PC75UU-2 |
| KOMATSU | PC78MR-6/EU |
| KOMATSU | PC78MR-6/N |
| KOMATSU | PC78US-6/N |
| KOMATSU | PC78US-6/NO |
| KOMATSU | PC78US-6/W |
| KOMATSU | PC78US-8 |
| KOMATSU | PC78UU-6 |
| KOMATSU | PC78UU-8 |
| KOMATSU | PC88MR-6 |
| KOMATSU | PC88MR-8 |
| KOMATSU | PC90-1 |
| KOMATSU | PW118MR-8 |
| KOMATSU | PW210-1 |
| KOMATSU | PW98MR-6 |
| KOMATSU | PW98MR-8 |
| KOMATSU | WA100M-5 |
| KOMATSU | WA150-6 |
| KOMATSU | WA320 |
| KOMATSU | WA320-3 |
| KOMATSU | WA380 |
| KOMATSU | WA380-3 |
| KOMATSU | WA40-1 |
| KOMATSU | WA420-3 |
| KOMATSU | WA65-5 |
| KOMATSU | WA70-5 |
| KOMATSU | WA80-5 |
| KOMATSU | WA90-5 |
Alternative / cross references |
|---|
| 6136-11-8142 | 6136.11.8142 |