Těsnění G-TRAX je určeno pro stroje Komatsu, jako jsou:
- D155A-5
- D85PX-15
- WA600-6R
Produkt zaručuje spolehlivost a ochranu v extrémních provozních podmínkách. Díky němu jsou klíčové součásti vašeho stroje účinně chráněny před prachem, vlhkostí a úniky pracovních kapalin.
Proč si vybrat?
Těsnění s indexem 707.51.75030 je ideálním řešením pro profesionály. Nabízí:
- Perfektní přizpůsobení
Produkt byl navržen s ohledem na plnou kompatibilitu s modely strojů Komatsu, což zajišťuje jejich spolehlivý provoz.
- Odolnost vůči opotřebení
Vysoce kvalitní materiály zabezpečují dlouhou životnost i v nejnáročnějších pracovních podmínkách.
- Efektivní ochrana
Minimalizuje riziko poškození mechanických částí, což prodlužuje provozní dobu stroje.
- Všestrannost
Může být použito v různých systémech stroje, čímž zvyšuje její funkčnost a výkon.
Použití ve strojích Komatsu
Těsnění 707.51.75030 nachází uplatnění v různých systémech stavebních strojů, mimo jiné:
- Hydraulika síly
Zajišťuje těsnost hydraulických válců a zabraňuje únikům oleje.
- Výkonové jednotky
Chrání pohyblivé části před působením prachu, vlhkosti a bláta, čímž zlepšuje jejich odolnost.
- Převodovky a převodové skříně
Snižuje riziko úniků oleje, což pomáhá předcházet nákladným opravám a výpadkům.
Vlastnosti produktu
- Nejvyšší kvalita zpracování
Využití pokročilých technologií a materiálů zaručuje, že produkt splňuje nejvyšší standardy kvality.
- Snadná instalace
Precizní zpracování usnadňuje montáž, šetří čas a minimalizuje prostoje stroje.
- Kompatibilita s mnoha modely
Univerzálnost použití činí těsnění vhodným pro širokou škálu strojů Komatsu.
- Ekonomické řešení
Nabízí vynikající poměr kvality a ceny, což z něj činí výhodnou volbu pro velké i malé firmy.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D155A-5 |
| KOMATSU | D155A-6/W1 |
| KOMATSU | D155AX-5 |
| KOMATSU | D155AX-6/W1 |
| KOMATSU | D155AX-6/WA |
| KOMATSU | D85EX-15 |
| KOMATSU | D85EX-15E0/EA |
| KOMATSU | D85EX-15E0/W |
| KOMATSU | D85EX-15R |
| KOMATSU | D85MS-15 |
| KOMATSU | D85-PX/15 |
| KOMATSU | D85PX-15 |
| KOMATSU | D85PX-15E0/EA |
| KOMATSU | D85PX-15E0/W |
| KOMATSU | D85PX-15R |
| KOMATSU | PC100-3 |
| KOMATSU | PC100-3/T |
| KOMATSU | PC100-5 |
| KOMATSU | PC100-5C |
| KOMATSU | PC100-5S |
| KOMATSU | PC100-5Z |
| KOMATSU | PC100-6 |
| KOMATSU | PC100-6E |
| KOMATSU | PC100-6S |
| KOMATSU | PC100-6Z |
| KOMATSU | PC100L-3 |
| KOMATSU | PC100L-5 |
| KOMATSU | PC100L-6 |
| KOMATSU | PC100S-3 |
| KOMATSU | PC100SS-3 |
| KOMATSU | PC120-3 |
| KOMATSU | PC120-3/S |
| KOMATSU | PC120-3/T |
| KOMATSU | PC120-3/U |
| KOMATSU | PC120-5 |
| KOMATSU | PC120-5C |
| KOMATSU | PC120-5K |
| KOMATSU | PC120-5M |
| KOMATSU | PC120-5S |
| KOMATSU | PC120-5X |
| KOMATSU | PC120-5Z |
| KOMATSU | PC120-6 |
| KOMATSU | PC120-6E |
| KOMATSU | PC120-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC120-6E0/W1 |
| KOMATSU | PC120-6H |
| KOMATSU | PC120-6J |
| KOMATSU | PC120-6S |
| KOMATSU | PC120-6Z |
| KOMATSU | PC120-6Z/A1 |
| KOMATSU | PC120-6Z/W |
| KOMATSU | PC120LC-6/W1 |
| KOMATSU | PC120LC-6E0 |
| KOMATSU | PC120S-3 |
| KOMATSU | PC120SC-6 |
| KOMATSU | PC120SS-3 |
| KOMATSU | PC128US-1 |
| KOMATSU | PC128US-2 |
| KOMATSU | PC128US-2/A |
| KOMATSU | PC128US-2/AC |
| KOMATSU | PC128US-2/AT |
| KOMATSU | PC128US-2/EU |
| KOMATSU | PC128US-2/N |
| KOMATSU | PC128UU-1 |
| KOMATSU | PC128UU-2 |
| KOMATSU | PC128UU-2/N |
| KOMATSU | PC130-5 |
| KOMATSU | PC130-5K |
| KOMATSU | PC130-5S |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6E |
| KOMATSU | PC130-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC130-6G |
| KOMATSU | PC130-6K |
| KOMATSU | PC130-7/SA |
| KOMATSU | PC130-7K |
| KOMATSU | PC130-8 |
| KOMATSU | PC138US-2 |
| KOMATSU | PC138US-2/A |
| KOMATSU | PC138US-2/AC |
| KOMATSU | PC138US-2/AE |
| KOMATSU | PC138US-2/AT |
| KOMATSU | PC138US-8 |
| KOMATSU | PC138US-8/W |
| KOMATSU | PC138US-8/W0 |
| KOMATSU | PC138USLC-2 |
| KOMATSU | PC138USLC-8 |
| KOMATSU | PC138USLC-8/W |
| KOMATSU | PC150-5 |
| KOMATSU | PC150-6K |
| KOMATSU | PC150HD-5K |
| KOMATSU | PC150LC-6K |
| KOMATSU | PC150LGP-6K |
| KOMATSU | PC150NHD-5K |
| KOMATSU | PC158US-2 |
| KOMATSU | PC158US-2/W1 |
| KOMATSU | PC158USLC-2/W1 |
| KOMATSU | PC160-6K |
| KOMATSU | PC160LC-7 |
| KOMATSU | PC160LC-7/E0 |
| KOMATSU | PC160LC-7/NA |
| KOMATSU | PC160LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC160LC-7E0/W1 |
| KOMATSU | PC160LC-7K |
| KOMATSU | PC160LC-7K/KA |
| KOMATSU | PC160LC-8 |
| KOMATSU | PC180LC-5K |
| KOMATSU | PC180LC-6K |
| KOMATSU | PC180LC-7/E0 |
| KOMATSU | PC180LC-7K |
| KOMATSU | PC180LLC-5K |
| KOMATSU | PC180NLC-5K |
| KOMATSU | PC180NLC-6K |
| KOMATSU | PC180NLC-7/E0 |
| KOMATSU | PC180NLC-7K |
| KOMATSU | PC200-3 |
| KOMATSU | PC200EL-6K |
| KOMATSU | PC200EN-6K |
| KOMATSU | PC200LC-3 |
| KOMATSU | RÓŻNE |
| KOMATSU | PW128UU-1 |
| KOMATSU | PW130-6K |
| KOMATSU | PW130-7K |
| KOMATSU | PW130ES-6K |
| KOMATSU | PW150ES-6K |
| KOMATSU | PW160-7H |
| KOMATSU | PW160-7K |
| KOMATSU | PW170-5K |
| KOMATSU | PW170ES-6K |
| KOMATSU | PW170ES-6K/KA |
| KOMATSU | PW200-1 |
| KOMATSU | PW210-1 |
| KOMATSU | WA200-1 |
| KOMATSU | WA200-3 |
| KOMATSU | WA200-3/X |
| KOMATSU | WA250-1 |
| KOMATSU | WA250-3 |
| KOMATSU | WA250-3/SN |
| KOMATSU | WA250-3A |
| KOMATSU | WA250-5 |
| KOMATSU | WA250-6 |
| KOMATSU | WA250L-3 |
| KOMATSU | WA250L-3/KM |
| KOMATSU | WA250L-5 |
| KOMATSU | WA270-5 |
| KOMATSU | WA270-5/SN |
| KOMATSU | WA300-1 |
| KOMATSU | WA300-3A |
| KOMATSU | WA300-3A/SN |
| KOMATSU | WA300-3A/X |
| KOMATSU | WA300-3CS |
| KOMATSU | WA300L-3 |
| KOMATSU | WA320 |
| KOMATSU | WA320-1 |
| KOMATSU | WA320-1R |
| KOMATSU | WA320-3 |
| KOMATSU | WA320-3/BO |
| KOMATSU | WA320-3/DZ |
| KOMATSU | WA320-3/X |
| KOMATSU | WA320-3CS |
| KOMATSU | WA320-3H |
| KOMATSU | WA320-5 |
| KOMATSU | WA320-5/W |
| KOMATSU | WA320-6 |
| KOMATSU | WA320L-5 |
| KOMATSU | WA320PZ-6 |
| KOMATSU | WA600-6 |
| KOMATSU | WA600-6R |
| KOMATSU | WD600-3 |
| KOMATSU | WF450T-1 |
| KOMATSU | WF450T-1A |
| KOMATSU | WF450T-3 |
| KOMATSU | WF450T-3/D |
Alternative / cross references |
|---|
| 707-51-75030 | 707-51-75211 | 707.51.75030 |