Pouzdro CATERPILLAR 315B 318B 320 322 324D 325 330 M325
Záruka výrobce
Rychlé doručení
Podpora odborníků
Snadné vrácení
Záruka výrobce
Rychlé doručení
Podpora odborníků
Snadné vrácení
Pouzdro Caterpillar 315B, 318B, 320, 322, 324D, 325, 330, M325 od značky G-TRAX je vysoce kvalitní ložiskový prvek určený pro stavební stroje. Toto pouzdro bylo vytvořeno s cílem zajistit maximální výkon a spolehlivost, a podporuje mechanické systémy strojů Caterpillar, umožňující jejich plynulý a bezproblémový provoz i v nejnáročnějších terénních podmínkách.
Produkt G-TRAX je řešením, které snižuje tření mezi spolupracujícími prvky, což se projevuje menším opotřebením dílů a prodlužuje životnost strojů. Jedná se o část, která má klíčový význam pro zvýšení efektivity práce stavebních strojů a snížení nákladů na jejich provoz.
Pouzdro Caterpillar 315B, 318B, 320, 322, 324D, 325, 330, M325 G-TRAX je ideálním řešením pro stavební stroje Caterpillar, zajistí spolehlivost a dlouhotrvající práci. Díky své všestrannosti je pouzdro využíváno v mnoha různých typech strojů, jako jsou:
Díky vynikající kvalitě materiálů a preciznímu zpracování zajišťuje pouzdro G-TRAX stavebním strojům Caterpillar dlouhodobý výkon a spolehlivost, i v nejnáročnějších stavebních podmínkách.
Rozměry: | |
|---|---|
| wysokość: | 90 mm |
| średnica zewnętrzna: | 90,27 mm |
| średnica wewnętrzna: | 106,2 mm |
pasuje mimo jiné pro stroje: | |
|---|---|
| Výrobce: | Model: |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320BL |
| CATERPILLAR | 320BN |
| CATERPILLAR | 320BS |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 330 |
Alternativní indexy / cross | |||
|---|---|---|---|
| 1289863 | GL1289863 | ||
Prozatím žádná hodnocení zákazníků.