Pouzdro bagrovací a nakládací CATERPILLAR 416 426 428 436 438
Záruka výrobce
Rychlé doručení
Podpora odborníků
Snadné vrácení
Záruka výrobce
Rychlé doručení
Podpora odborníků
Snadné vrácení
Pouzdro pro bagro-naviják G-TRAX je komponent vysoké kvality, určený pro stavební stroje značky Caterpillar, jako jsou CAT 416, 426, 428, 436 a 438. Tento výrobek je velmi důležitou součástí v mechanismech nakládání, rýže a otáčení. Bylo navrženo s cílem zajistit vysoký výkon, spolehlivost a dlouhou životnost strojů v průběhu intenzivního provozu v obtížných terénních podmínkách. Díky moderním materiálům pouzdro minimalizuje tření, což se projevuje dlouhodobou spolehlivostí a nižší spotřebou paliva.
Pouzdro G-TRAX je určeno pro stavební stroje značky Caterpillar, včetně:
Produkt je určen k použití v mechanismech bagro-navijáků, kde je vyžadována vysoká přesnost a výkonnost stavebních operací, zejména při práci v náročném terénu a intenzivních pracovních podmínkách.
Rozměry: | |
|---|---|
| wysokość: | 35 mm |
| średnica zewnętrzna: | 149,967 mm |
| średnica wewnętrzna: | 159,967 mm |
pasuje mimo jiné pro stroje: | |
|---|---|
| Výrobce: | Model: |
| CATERPILLAR | 416 |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 438 |
Alternativní indexy / cross | |||
|---|---|---|---|
| 9R1725 | GL9R1725 | ||
Prozatím žádná hodnocení zákazníků.