Těsnění oleje G-TRAX je vysokokvalitní produkt určený pro stavební stroje Komatsu, jako jsou PC100-1, PC150-3 a PW1607E0. Jedná se o součást, která plní klíčovou roli při zajištění správného fungování olejových systémů strojů, zabraňuje únikům oleje a chrání systémy před pronikáním nečistot. Produkt se vyznačuje vynikající odolností vůči působení olejů, vysokým teplotám a provoznímu tlaku, což jej činí spolehlivým i v náročných provozních podmínkách.
Olejové těsnění G-TRAX poskytuje dlouhodobou ochranu proti únikům i proti nečistotám, které mohou negativně ovlivnit fungování hydraulických, pohonných či motorových systémů v stavebních strojích Komatsu. Díky přesnému provedení a použití moderních materiálů, jako jsou NBR (nitrilový kaučuk) a FKM (fluorovaný kaučuk), toto těsnění splňuje kvalitativní a technické požadavky značky Komatsu.
Výhody produktu
- Vysoká kvalita zpracování: Olejové těsnění G-TRAX bylo navrženo a vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které jsou odolné vůči vysokému tlaku a působení olejů. Díky tomu zajišťuje dlouhodobou účinnost a minimalizuje riziko úniků a poškození systémů.
- Vynikající ochrana proti únikům: Těsnění účinně zabraňuje únikům oleje v hydraulických, pohonných a motorových systémech, což je zásadní pro udržení správné úrovně oleje a prevenci nákladných oprav.
- Ochrana proti nečistotám: Poskytuje účinnou bariéru proti pronikání nečistot, jako jsou voda, prach nebo bláto, které by mohly poškodit citlivé části stroje, snižující jeho výkon a životnost.
- Ideální přizpůsobení: Produkt je určen pro konkrétní modely strojů Komatsu (PC100-1, PC150-3, PW1607E0), což zajišťuje snadnou výměnu a plnou kompatibilitu. Díky tomu těsnění funguje podle požadavků výrobce a garantuje bezchybný chod systémů.
- Vysoká odolnost vůči teplotám a tlaku: Těsnění G-TRAX bylo navrženo pro provoz v extrémních podmínkách, jako jsou vysoké teploty či proměnlivý provozní tlak, což zajišťuje jejich spolehlivost i v náročných pracovních podmínkách stavebních strojů.
Použití
Těsnění oleje G-TRAX bylo navrženo pro stavební stroje značky Komatsu, včetně modelů PC100-1, PC150-3 a PW1607E0. Je ideálním řešením pro stroje pracující v náročných podmínkách, jako jsou stavby, výkopy, přeprava materiálů či práce v těžkém terénu. Produkt se využívá v hydraulických, pohonných a motorových systémech strojů, kde je přesné utěsnění oleje klíčové pro zajištění efektivity práce a dlouhé životnosti stroje.
Použití těsnění oleje G-TRAX v těchto strojích umožňuje zachovat optimální výkon systémů a ochranu před poškozením způsobeným úniky oleje a nečistotami, což se promítá do nižších provozních nákladů a vyšší spolehlivosti strojů během jejich každodenního provozu.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | PC100-1 |
| KOMATSU | PC100-2 |
| KOMATSU | PC100-3 |
| KOMATSU | PC100-3/T |
| KOMATSU | PC100-6 |
| KOMATSU | PC100L-1 |
| KOMATSU | PC100L-2 |
| KOMATSU | PC100L-3 |
| KOMATSU | PC100S-3 |
| KOMATSU | PC100SS-3 |
| KOMATSU | PC100U-2 |
| KOMATSU | PC100U-3 |
| KOMATSU | PC100US-3 |
| KOMATSU | PC120-1 |
| KOMATSU | PC120-2 |
| KOMATSU | PC120-3 |
| KOMATSU | PC120-3/S |
| KOMATSU | PC120-3/T |
| KOMATSU | PC120-3/U |
| KOMATSU | PC120-6 |
| KOMATSU | PC120-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC120-6H |
| KOMATSU | PC120-6Z/W |
| KOMATSU | PC120S-3 |
| KOMATSU | PC120SS-3 |
| KOMATSU | PC128US-1 |
| KOMATSU | PC128US-2 |
| KOMATSU | PC128US-2/A |
| KOMATSU | PC128US-2/AC |
| KOMATSU | PC128US-2/AT |
| KOMATSU | PC128US-2/EU |
| KOMATSU | PC128US-2/N |
| KOMATSU | PC128UU-1 |
| KOMATSU | PC128UU-2 |
| KOMATSU | PC128UU-2/N |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC130-7/SA |
| KOMATSU | PC130-7K |
| KOMATSU | PC130-8 |
| KOMATSU | PC138US-2 |
| KOMATSU | PC138US-2/A |
| KOMATSU | PC138US-2/AC |
| KOMATSU | PC138US-2/AE |
| KOMATSU | PC138US-2/AT |
| KOMATSU | PC138US-8 |
| KOMATSU | PC138US-8/W |
| KOMATSU | PC138US-8/W0 |
| KOMATSU | PC138USLC-2 |
| KOMATSU | PC138USLC-8 |
| KOMATSU | PC138USLC-8/W |
| KOMATSU | PC150-1 |
| KOMATSU | PC150-3 |
| KOMATSU | PC150LC-1 |
| KOMATSU | PC150LC-3 |
| KOMATSU | PC200-1 |
| KOMATSU | PC200-2 |
| KOMATSU | PC200-3 |
| KOMATSU | PC200-5 |
| KOMATSU | PC200-5C |
| KOMATSU | PC200-5S |
| KOMATSU | PC200-5T |
| KOMATSU | PC200-5X |
| KOMATSU | PC200-5Z |
| KOMATSU | PC200LC-2 |
| KOMATSU | PC200LC-3 |
| KOMATSU | PC200LC-5 |
| KOMATSU | PC200LC-5C |
| KOMATSU | PC200LC-5S |
| KOMATSU | PC200LC-5T |
| KOMATSU | PC200LC-5X |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210-5K |
| KOMATSU | PC210LC-5K |
| KOMATSU | PC220-1 |
| KOMATSU | PC220-2 |
| KOMATSU | PC220-3 |
| KOMATSU | PC220-5 |
| KOMATSU | PC220-5C |
| KOMATSU | PC220LC-2 |
| KOMATSU | PC220LC-3 |
| KOMATSU | PC220LC-5 |
| KOMATSU | PC220LC-5C |
| KOMATSU | PC240 |
| KOMATSU | PC240-3K |
| KOMATSU | PC240-5K |
| KOMATSU | PC240LC-3K |
| KOMATSU | PC240LC-5K |
| KOMATSU | PC240NLC-5K |
| KOMATSU | PC300 |
| KOMATSU | PC300-1 |
| KOMATSU | PC300-2 |
| KOMATSU | PC300-3 |
| KOMATSU | PC300-5 |
| KOMATSU | PC300-5/A |
| KOMATSU | PC300-5C |
| KOMATSU | PC300-5K |
| KOMATSU | PC300-5T |
| KOMATSU | PC300HD-5K |
| KOMATSU | PC300LC-1 |
| KOMATSU | PC300LC-2 |
| KOMATSU | PC300LC-3 |
| KOMATSU | PC300LC-5 |
| KOMATSU | PC300LC-5/A |
| KOMATSU | PC300LC-5K |
| KOMATSU | PC300LC-5T |
| KOMATSU | PC300NLC-5K |
| KOMATSU | PC310-5 |
| KOMATSU | PC310LC-5 |
| KOMATSU | PC400 |
| KOMATSU | PC400-3 |
| KOMATSU | PC400-5 |
| KOMATSU | PC400-5/A |
| KOMATSU | PC400-5C |
| KOMATSU | PC400-5T |
| KOMATSU | PC400HD-5K |
| KOMATSU | PC400LC-3 |
| KOMATSU | PC400LC-5 |
| KOMATSU | PC400LC-5/A |
| KOMATSU | PC400LC-5T |
| KOMATSU | PC410-5 |
| KOMATSU | PC410LC-5 |
| KOMATSU | RÓŻNE |
| KOMATSU | PW130-6K |
| KOMATSU | PW130-7K |
| KOMATSU | PW130ES-6K |
| KOMATSU | PW140-7 |
| KOMATSU | PW150ES-6K |
| KOMATSU | PW1607E0 |
| KOMATSU | PW160-7H |