Těsnění oleje Komatsu značky G-TRAX bylo vytvořeno s ohledem na stavební stroje Komatsu, jako jsou D155A-6/W1, D61EX-12 a PC240. Tento produkt účinně chrání hydraulické systémy před úniky a zabraňuje vnikání nečistot do vnitřku stroje. Díky výjimečné odolnosti vůči extrémním pracovním podmínkám zajišťuje těsnění vysokou efektivitu a spolehlivost strojů po dlouhou dobu.
Výhody Těsnění
- Vysoká Ochrana Systémů
Těsnění efektivně chrání před úniky oleje, což přispívá k udržení funkčnosti hydraulických a pohonných systémů strojů Komatsu.
- Odolnost vůči Nečistotám
Zajišťuje ochranu proti prachu, písku a dalším nečistotám, což chrání systém před poškozením a prodlužuje životnost stroje.
- Trvanlivost a Spolehlivost
Vyrobeno z materiálů odolných proti vysokým teplotám a tlaku, těsnění se vyznačuje vysokou trvanlivostí, což zajišťuje dlouhodobý provoz v extrémních pracovních podmínkách.
- Perfektní Přizpůsobení
Vyrobeno speciálně pro stroje Komatsu, jako jsou D155A-6/W1, D61EX-12 a PC240, což zajišťuje vynikající přizpůsobení a efektivitu provozu.
Materiál Výroby
Těsnění bylo vyrobeno z nejlepších materiálů, které zajišťují odolnost vůči vysokým teplotám, tlaku a působení olejů. Použité materiály jsou:
- NBR (Nitril Butadienový) – odolný vůči minerálním olejům a nízkým teplotám, používaný v běžných hydraulických systémech.
- FPM (Fluorkaučuk) – odolný vůči extrémním teplotám a agresivním chemikáliím, využívaný ve vysoce náročných pracovních podmínkách.
- EPDM (Ethylen-Propylen-Dienový) – odolný vůči vodě a proměnlivým povětrnostním podmínkám, zajišťuje ochranu ve vlhkém prostředí.
- PTFE (Polytetrafluorethylen) – materiál odolný proti extrémním teplotám a chemikáliím, ideální pro aplikace v náročných pracovních podmínkách.
Určení a Použití
Těsnění oleje Komatsu G-TRAX je určeno pro několik modelů stavebních strojů, poskytující jim spolehlivou ochranu při práci v náročných podmínkách:
- D155A-6/W1
Výkonný stroj pro těžké zemní práce. Těsnění zajišťují účinnou ochranu proti únikům oleje a garantují optimální provoz v náročných podmínkách.
- D61EX-12
Model používaný při zemních a silničních pracích. Těsnění chrání hydraulické a pohonné systémy, což přispívá ke spolehlivosti stroje v terénu.
- PC240
Rypadlo používané při výstavbě silnic a stavebních pracích. Těsnění zajišťuje dlouhodobou ochranu hydraulických systémů a zabraňuje pronikání nečistot do systému.
Proč Zvolit G-TRAX?
G-TRAX je firma specializující se na výrobu vysoce kvalitních náhradních dílů pro stavební stroje. Těsnění oleje, které nabízíme, jsou navržena tak, aby zajistila dlouhou životnost strojů a jejich spolehlivý provoz v nejvíce náročných podmínkách. S našimi výrobky máte jistotu, že váš stroj bude pracovat bez poruch, čímž ušetříte čas i náklady na opravy.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D155A-6/W1 |
| KOMATSU | D155AX-5 |
| KOMATSU | D155AX-6/W1 |
| KOMATSU | D155AX-6/WA |
| KOMATSU | D275 |
| KOMATSU | D275A-5 |
| KOMATSU | D275A-5R/W1 |
| KOMATSU | D275AX-5 |
| KOMATSU | D275AX-5/KO |
| KOMATSU | D275AX-5E0/W1 |
| KOMATSU | D51EX/PX-22 |
| KOMATSU | D61EX-12 |
| KOMATSU | D61EX-12/W |
| KOMATSU | D61EX-12A/W |
| KOMATSU | D61EX-15 |
| KOMATSU | D61EX-15E0/BW |
| KOMATSU | D61P-12/W |
| KOMATSU | D61PX-12 |
| KOMATSU | D61PX-12/W |
| KOMATSU | D61PX-12A/W |
| KOMATSU | D61PX-15 |
| KOMATSU | D61PX-15E0/BW |
| KOMATSU | D65EX-12 |
| KOMATSU | D65EX-12/E |
| KOMATSU | D65EX-12/EU |
| KOMATSU | D65EX-15 |
| KOMATSU | D65EX-15/W |
| KOMATSU | D65EX-15E0/W |
| KOMATSU | D65PX-12 |
| KOMATSU | D65PX-12/E |
| KOMATSU | D65PX-12/EU |
| KOMATSU | D65PX-15 |
| KOMATSU | D65PX-15/W |
| KOMATSU | D65PX-15E0/W |
| KOMATSU | D65WX-15 |
| KOMATSU | D65WX-15E0/W |
| KOMATSU | PC HYBRID205-1 |
| KOMATSU | PC HYBRID215LC-1 |
| KOMATSU | PC100-6 |
| KOMATSU | PC100-6E |
| KOMATSU | PC100-6S |
| KOMATSU | PC100-6Z |
| KOMATSU | PC100L-6 |
| KOMATSU | PC1100-6 |
| KOMATSU | PC1100LC-6 |
| KOMATSU | PC1100SE-6 |
| KOMATSU | PC1100SP-6 |
| KOMATSU | PC120-6 |
| KOMATSU | PC120-6E |
| KOMATSU | PC120-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC120-6E0/W1 |
| KOMATSU | PC120-6H |
| KOMATSU | PC120-6J |
| KOMATSU | PC120-6S |
| KOMATSU | PC120-6Z |
| KOMATSU | PC120LC-6/W1 |
| KOMATSU | PC120LC-6E0 |
| KOMATSU | PC120SC-6 |
| KOMATSU | PC1250-7 |
| KOMATSU | PC1250-7/R1 |
| KOMATSU | PC1250-7/W1 |
| KOMATSU | PC1250-8/W1 |
| KOMATSU | PC1250-8R |
| KOMATSU | PC1250-8R/W1 |
| KOMATSU | PC1250-8R/W2 |
| KOMATSU | PC1250LC-7 |
| KOMATSU | PC1250LC-8 |
| KOMATSU | PC1250LC-8/W1 |
| KOMATSU | PC1250SE-7 |
| KOMATSU | PC1250SP-7 |
| KOMATSU | PC1250SP-8 |
| KOMATSU | PC1250SP-8/W1 |
| KOMATSU | PC1250SP-8R |
| KOMATSU | PC1250SP-8R/W1 |
| KOMATSU | PC1250SP-8R/W2 |
| KOMATSU | PC128US-2 |
| KOMATSU | PC128US-2/A |
| KOMATSU | PC128US-2/AC |
| KOMATSU | PC128US-2/AT |
| KOMATSU | PC128US-2/EU |
| KOMATSU | PC128US-2/N |
| KOMATSU | PC128UU-2 |
| KOMATSU | PC128UU-2/N |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6E |
| KOMATSU | PC130-6E0/T2 |
| KOMATSU | PC130-6G |
| KOMATSU | PC130-7/SA |
| KOMATSU | PC130-7K |
| KOMATSU | PC130-8 |
| KOMATSU | PC138US-2 |
| KOMATSU | PC138US-2/A |
| KOMATSU | PC138US-2/AC |
| KOMATSU | PC138US-2/AE |
| KOMATSU | PC138US-2/AT |
| KOMATSU | PC138US-8 |
| KOMATSU | PC138US-8/W |
| KOMATSU | PC138US-8/W0 |
| KOMATSU | PC138USLC-2 |
| KOMATSU | PC138USLC-8 |
| KOMATSU | PC138USLC-8/W |
| KOMATSU | PC150LGP-6K |
| KOMATSU | PC158US-2 |
| KOMATSU | PC158US-2/W1 |
| KOMATSU | PC158USLC-2/W1 |
| KOMATSU | PC1800-6 |
| KOMATSU | PC1800-6/M1 |
| KOMATSU | PC1800-6/R1 |
| KOMATSU | PC1800-6/T2 |
| KOMATSU | PC2000-8 |
| KOMATSU | PC2000-8/W1 |
| KOMATSU | PC200-6 |
| KOMATSU | PC200-6/A |
| KOMATSU | PC200-6H |
| KOMATSU | PC200-6H/A |
| KOMATSU | PC200-6J |
| KOMATSU | PC200-6S |
| KOMATSU | PC200-6Z |
| KOMATSU | PC200-7 |
| KOMATSU | PC200-7/AA |
| KOMATSU | PC200-7/AP |
| KOMATSU | PC200-7/W1 |
| KOMATSU | PC200-8 |
| KOMATSU | PC200-8/W1 |
| KOMATSU | PC200-8N1/W1 |
| KOMATSU | PC200LC-6 |
| KOMATSU | PC200LC-6/A |
| KOMATSU | PC200LC-6H |
| KOMATSU | PC200LC-6H/A |
| KOMATSU | PC200LC-6J |
| KOMATSU | PC200LC-6S |
| KOMATSU | PC200LC-6Z |
| KOMATSU | PC200LC-7 |
| KOMATSU | PC200LC-7/BA |
| KOMATSU | PC200LC-7/BP |
| KOMATSU | PC200LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC200LC-7B |
| KOMATSU | PC200LC-7L |
| KOMATSU | PC200LC-8 |
| KOMATSU | PC200LC-8/W1 |
| KOMATSU | PC200LC-8E0 |
| KOMATSU | PC200LC-8N1/W1 |
| KOMATSU | PC200LL-7L |
| KOMATSU | PC200LL-8 |
| KOMATSU | PC200SC-7/M1 |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210-6 |
| KOMATSU | PC210-6D |
| KOMATSU | PC210-6G |
| KOMATSU | PC210-6K |
| KOMATSU | PC210-7/CA |
| KOMATSU | PC210-7/CG |
| KOMATSU | PC210-7K |
| KOMATSU | PC210-8K |
| KOMATSU | PC210LC-6 |
| KOMATSU | PC210LC-6G |
| KOMATSU | PC210LC-6K |
| KOMATSU | PC210LC-7/DA |
| KOMATSU | PC210LC-7/DG |
| KOMATSU | PC210LC-7K |
| KOMATSU | PC210LC-8K |
| KOMATSU | PC210NLC-7K |
| KOMATSU | PC210NLC-8K |
| KOMATSU | PC220-6 |
| KOMATSU | PC220-6Z |
| KOMATSU | PC220-7 |
| KOMATSU | PC220-7/AA |
| KOMATSU | PC220-7/W1 |
| KOMATSU | PC220-8 |
| KOMATSU | PC220-8/W1 |
| KOMATSU | PC220-8N1/W1 |
| KOMATSU | PC220LC-6 |
| KOMATSU | PC220LC-6Z |
| KOMATSU | PC220LC-7/BA |
| KOMATSU | PC220LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC220LC-7/ZX |
| KOMATSU | PC220LC-8 |
| KOMATSU | PC220LC-8/W1 |
| KOMATSU | PC220LC-8N1/W1 |
| KOMATSU | PC228US-3/AA |
| KOMATSU | PC228US-3/AB |
| KOMATSU | PC228US-3/AG |
| KOMATSU | PC228US-3/AP |
| KOMATSU | PC228US-3/KU |
| KOMATSU | PC228US-3/W1 |
| KOMATSU | PC228US-3/YA |
| KOMATSU | PC228US-3/YB |
| KOMATSU | PC228US-3/YG |
| KOMATSU | PC228US-3/YP |
| KOMATSU | PC228US-3E0/D |
| KOMATSU | PC228US-3E0/W1 |
| KOMATSU | PC228US-3N/W1 |
| KOMATSU | PC228US-3N/YA |
| KOMATSU | PC228US-3N/YB |
| KOMATSU | PC228US-3N/YP |
| KOMATSU | PC228US-3T/YT |
| KOMATSU | PC228US-8 |
| KOMATSU | PC228USLC-3/AA |
| KOMATSU | PC228USLC-3/AB |
| KOMATSU | PC228USLC-3/AP |
| KOMATSU | PC228USLC-3/KU |
| KOMATSU | PC228USLC-3/US |
| KOMATSU | PC228USLC-3/W1 |
| KOMATSU | PC228USLC-3/YA |
| KOMATSU | PC228USLC-3/YB |
| KOMATSU | PC240 |
| KOMATSU | PC290 |
| KOMATSU | PC300 |
| KOMATSU | PC400 |
| KOMATSU | WA470 |
Alternative / cross references |
|---|
| 708-25-52861 | 708.25.52861 |