Hnací kolo s ozubeným kruhem pro přišroubování. Pro řetěz o dělení
100 počet zubů
114. Výroba ozubených kol a segmentů ITR pro minirypadla je vhodná pro široký výběr modelů strojů s pásy. Od minirypadel po těžební stroje. Řetězová kola jsou vyráběna litím, zatímco segmenty jsou kovány. Ozubená kola jsou odlévané, strojně opracovávané a tepelně zpracovávané výrobky obecně používané u bagrů nebo jiných strojů s podvozkem pracujícím v podobných aplikacích.
Kola hnací ITR pro TAKEUCHI TL150. Škála hnacích kol ITR zahrnuje zařízení od
JCB® 8008 (pracovní hmotnost stroje 0,95 tuny) po KOMATSU® PC 1250 (pracovní hmotnost stroje 110 tun).
Hnací kola ITR - Funkčnost. Upevnění pomocí šroubů. Způsob utažení je popsán v návodu k obsluze stroje. Je důležité získat informace o montáži šroubu řetězového kola a o specifikaci točivého momentu. Funkce: Přenášení hnacího zatížení z hlavní převodovky na pás pomocí pouzder. Odolnost, minimálně na jedné straně pouzdra, odolnost proti praskání. Řetězová kola jsou vyráběna s přesností, tak aby přesně seděla na pouzdrech. Pečlivě kontrolované výrobní procesy pro správnou montáž zařízení. Výhody přišroubovaných řetězových kol: Omezená údržba a kratší odstávky. Žádné riziko nekoaxiality. Obratné - přemístění kol na protilehlé strany stroje může prodloužit životnost řetězového kola. Kruhy hnacích kol jsou kovány nebo odlévané z hluboce kalené oceli, která poskytuje téměř dvojnásobnou hloubku kalení než běžná ocel. Materiál SCMn3A. Kalení 50–55 HRC. Výroba ozubených kol a segmentů ITR pro minirypadla je vhodná pro široký výběr modelů strojů s pásy.
Rozměry: |
|---|
| A | 100,00 mm |
| D | 17,80 mm |
| E | 472,00 mm |
| F | 40,00 mm |
| G | 241,20 mm |
| H | 283,00 mm |
| I | 410,00 mm |
| L | 17,20 mm |
| M | 47,50 mm |
| N | 12,50 mm |
| O | 7,00 mm |
| P | 445,60 mm |
| Z | 14,00 mm |
Další informace: |
|---|
| ilość otworów / informacje | 9 |
pasuje mimo jiné pro stroje: |
|---|
| Výrobce: | Model: | Typ: | Verze: |
| GEHL | CTL70 | - | - |
| GEHL | CTL80 | - | - |
| TAKEUCHI | TL140 | - | - |
| TAKEUCHI | TL150 | - | - |
| TAKEUCHI | TL240 | - | - |
| TAKEUCHI | TL250 | - | - |
Alternativní indexy / cross |
|---|
| 08811.60110 | 181147 | UR100Z114 |