Těsnění značky G-TRAX je spolehlivý díl určený k použití v stavebních strojích Komatsu, jako jsou:
Tento produkt zaručuje vysokou těsnost a odolnost vůči náročným provozním podmínkám. Díky němu mohou stroje Komatsu pracovat na plný výkon bez ohledu na zatížení.
Klíčové přednosti
- Přesné přizpůsobení
Těsnění je navrženo s důrazem na přesné přizpůsobení specifikacím strojů Komatsu, což zajišťuje bezproblémový provoz.
- Vysoká odolnost
Díky použití materiálů odolných proti abrasivnímu opotřebení, olejům a teplotám se produkt vyznačuje výjimečnou trvanlivostí.
- Ochrana klíčových komponentů
Těsnění minimalizuje riziko úniků a kontaminace, čímž prodlužuje životnost hydraulických a mechanických dílů.
- Univerzální použití
Produkt je vhodný pro mnoho aplikací, což z něj činí univerzální volbu pro různé modely strojů.
Použití produktu
Těsnění 707.51.35210 se výborně osvědčuje v několika klíčových oblastech:
- Hydraulické válce
Zajišťuje těsnost v hydraulických systémech, což zabraňuje únikům oleje a zvyšuje efektivitu práce.
- Pohonné mechanismy
Chrání pohyblivé díly před prachem, blátem a vodou, což umožňuje zachovat vysokou pracovní účinnost stroje.
- Převodové systémy
Omezuje opotřebení klíčových dílů, čímž snižuje riziko poruch a prodlužuje životnost komponentů.
Proč vsadit na G-TRAX?
G-TRAX je značka vyznačující se kvalitou a dlouhou životností svých produktů. Těsnění s indexem 707.51.35210 nabízí:
- Nejlepší poměr kvality a ceny
Řešení navržené pro uživatele hledající prémiové produkty za dostupnou cenu.
- Snadná montáž
Precizně vyráběné díly zajišťují rychlou a intuitivní instalaci těsnění.
- Univerzálnost
Kompatibilita s několika modely Komatsu činí tento produkt ideálním řešením jak pro malé, tak velké stavební firmy.
- Odolnost vůči náročným podmínkám
Těsnění si skvěle poradí v náročných pracovních prostředích, zajišťující trvanlivost a spolehlivost.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D135A-2 |
| KOMATSU | D155A-2 |
| KOMATSU | D155A-2A |
| KOMATSU | D20A-6 |
| KOMATSU | D20A-7 |
| KOMATSU | D20A-7/M |
| KOMATSU | D20A-8 |
| KOMATSU | D20AG-7 |
| KOMATSU | D20P-6 |
| KOMATSU | D20P-6A |
| KOMATSU | D20P-7A |
| KOMATSU | D20P-7A/M |
| KOMATSU | D20P-8 |
| KOMATSU | D20PG-7A |
| KOMATSU | D20PL-6 |
| KOMATSU | D20PL-7 |
| KOMATSU | D20PL-7/M |
| KOMATSU | D20PL-8 |
| KOMATSU | D20PLL-6 |
| KOMATSU | D20PLL-7 |
| KOMATSU | D20PLL-7/M |
| KOMATSU | D20PLL-8 |
| KOMATSU | D20Q-6 |
| KOMATSU | D20Q-7 |
| KOMATSU | D20Q-7/M |
| KOMATSU | D20QG-6 |
| KOMATSU | D20S-6 |
| KOMATSU | D20S-7 |
| KOMATSU | D20S-7/M |
| KOMATSU | D21A-6 |
| KOMATSU | D21A-7 |
| KOMATSU | D21A-7/M |
| KOMATSU | D21A-7T |
| KOMATSU | D21A-7T/M |
| KOMATSU | D21A-7T/R |
| KOMATSU | D21A-8 |
| KOMATSU | D21A-8/W |
| KOMATSU | D21A-8T/W |
| KOMATSU | D21AG-7 |
| KOMATSU | D21E-6 |
| KOMATSU | D21P-6 |
| KOMATSU | D21P-6A |
| KOMATSU | D21P-6B |
| KOMATSU | D21P-7A |
| KOMATSU | D21P-7A/M |
| KOMATSU | D21P-7T |
| KOMATSU | D21P-7T/M |
| KOMATSU | D21P-8 |
| KOMATSU | D21P-8/W |
| KOMATSU | D21P-8E0 |
| KOMATSU | D21P-8T |
| KOMATSU | D21P-8T/W |
| KOMATSU | D21PG-7A |
| KOMATSU | D21PL-6 |
| KOMATSU | D21PL-7 |
| KOMATSU | D21PL-7/M |
| KOMATSU | D21PL-8 |
| KOMATSU | D21Q-6 |
| KOMATSU | D21Q-7 |
| KOMATSU | D21Q-7/M |
| KOMATSU | D21QG-6 |
| KOMATSU | D21QG-7 |
| KOMATSU | D21S-6 |
| KOMATSU | D21S-6A |
| KOMATSU | D21S-7 |
| KOMATSU | D21S-7/M |
| KOMATSU | D355A-3 |
| KOMATSU | D355A-5 |
| KOMATSU | D355C-3 |
| KOMATSU | D475A-2 |
| KOMATSU | GD200A-1 |
| KOMATSU | GD300A-1 |
| KOMATSU | GD305A-1 |
| KOMATSU | GD305A-1A |
| KOMATSU | GD305A-3 |
| KOMATSU | GD31RC-3A |
| KOMATSU | GD355A-1 |
| KOMATSU | GD355A-1S |
| KOMATSU | GD355A-3 |
| KOMATSU | GD405A-1 |
| KOMATSU | GD405A-2 |
| KOMATSU | GD405A-2S |
| KOMATSU | GD405A-3 |
| KOMATSU | GD405A-3S |
| KOMATSU | GD500R-2A |
| KOMATSU | GD505A-2 |
| KOMATSU | GD505A-3 |
| KOMATSU | GD505A-3A |
| KOMATSU | GD510R-1 |
| KOMATSU | GD511A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1 |
| KOMATSU | GD521A-1E |
| KOMATSU | GD525A-1C |
| KOMATSU | GD555-3A |
| KOMATSU | GD555-3C |
| KOMATSU | GD555-5 |
| KOMATSU | GD600R-3 |
| KOMATSU | GD605A-3 |
| KOMATSU | GD605A-3US |
| KOMATSU | GD605A-5 |
| KOMATSU | GD605A-5S |
| KOMATSU | GD623A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1 |
| KOMATSU | GD625A-1C |
| KOMATSU | GD655-3 |
| KOMATSU | GD655-3A |
| KOMATSU | GD655-3C |
| KOMATSU | GD655-3C/VH |
| KOMATSU | GD655-3E0 |
| KOMATSU | GD655-3Y |
| KOMATSU | GD655-5 |
| KOMATSU | GD663A-2 |
| KOMATSU | GD675-3A |
| KOMATSU | GD675-3C |
| KOMATSU | GD675-3E0 |
| KOMATSU | GD675-5 |
| KOMATSU | GD705A-3A |
| KOMATSU | GD705A-4 |
| KOMATSU | GD705A-4/R |
| KOMATSU | GD705A-4A |
| KOMATSU | GD705A-4A/N |
| KOMATSU | GD725A-1 |
| KOMATSU | GD755-3 |
| KOMATSU | GD755-5R |
| KOMATSU | GH320-2 |
| KOMATSU | GH320-3 |
| KOMATSU | PC07-2 |
| KOMATSU | PC10-3 |
| KOMATSU | PC10-5 |
| KOMATSU | PC10-6 |
| KOMATSU | PC10-7 |
| KOMATSU | PC10N-7 |
| KOMATSU | PC10UU-3 |
| KOMATSU | PC120SC-6 |
| KOMATSU | PC12UU-1 |
| KOMATSU | PC12UU-2 |
| KOMATSU | PC14R-2 |
| KOMATSU | PC14R-3 |
| KOMATSU | PC15-1 |
| KOMATSU | PC15-2 |
| KOMATSU | PC15-2A |
| KOMATSU | PC15-3 |
| KOMATSU | PC15MR-1 |
| KOMATSU | PC15MRX-1 |
| KOMATSU | PC15R-8 |
| KOMATSU | PC15T-2 |
| KOMATSU | PC16R-2 |
| KOMATSU | PC16R-3 |
| KOMATSU | PC18MR-2 |
| KOMATSU | PC18MR-3 |
| KOMATSU | PC2000-8 |
| KOMATSU | PC200-3 |
| KOMATSU | PC200LC-3 |
| KOMATSU | PC200SC-6 |
| KOMATSU | PC200SC-7/M1 |
| KOMATSU | PC20-5 |
| KOMATSU | PC20-6 |
| KOMATSU | PC20-7 |
| KOMATSU | PC20MR-1 |
| KOMATSU | PC20MR-1/K |
| KOMATSU | PC20MR-2 |
| KOMATSU | PC20MR-2/A |
| KOMATSU | PC20MR-2/B |
| KOMATSU | PC20MR-2/WA |
| KOMATSU | PC20MR-2/WB |
| KOMATSU | PC20MR-3 |
| KOMATSU | PC20MRX-1 |
| KOMATSU | PC20R-8 |
| KOMATSU | PC20UU-3 |
| KOMATSU | PC22MR-3 |
| KOMATSU | PC25R-8 |
| KOMATSU | PC26MR-3 |
| KOMATSU | PC27MR-1 |
| KOMATSU | PC27MR-2 |
| KOMATSU | PC27MR-2/A |
| KOMATSU | PC27MR-2/B |
| KOMATSU | PC27MR-2/WA |
| KOMATSU | PC27MR-2/WB |
| KOMATSU | PC27MR-3 |
| KOMATSU | PC27MRX-1A |
| KOMATSU | PC27R-8 |
| KOMATSU | PC28UD-2 |
| KOMATSU | PC28UG-2 |
| KOMATSU | PC28UU-1 |
| KOMATSU | PC28UU-2 |
| KOMATSU | PC28UU-3 |
| KOMATSU | PC300 |
| KOMATSU | PC300SC-6 |
| KOMATSU | PC30-5 |
| KOMATSU | PC30R-8 |
| KOMATSU | PC30UU-3 |
| KOMATSU | PC35MR-1 |
| KOMATSU | PC35MR-2/SA |
| KOMATSU | PC35MR-2/SB |
| KOMATSU | PC35MR-3 |
| KOMATSU | PC35R-8 |
| KOMATSU | PC40MR-1 |
| KOMATSU | PC40R-8 |
| KOMATSU | PC45MR-1 |
| KOMATSU | PC45R-8 |
| KOMATSU | PC50UU-2 |
| KOMATSU | PC50UU-2E |