Těsnění tlumiče KOMATSU D155A-5 PC210 WA320 (náhrada značky G-TRAX) je speciální těsnicí prvek navržený pro stavební stroje, jako jsou rypadla, nakladače a buldozery. Jeho úkolem je zajistit optimální těsnost hydraulických a mechanických systémů, redukci vibrací a také pohlcení nárazů v pracovních systémech strojů. Díky použití vysoce kvalitních materiálů toto těsnění zaručuje spolehlivý provoz v náročných pracovních podmínkách, zlepšuje odolnost strojů a snižuje provozní náklady.
Použití:
- Stroje: KOMATSU D155A-5, PC210, WA320
- Využití: Hydraulické a pneumatické systémy, hydraulické válce, čerpadla, převodovky
- Funkce: Tlumení vibrací, redukce nárazů, udržování pracovního tlaku, ochrana proti únikům a kontaminaci
Výhody:
- Výkonnost: Těsnění tlumiče KOMATSU D155A-5 PC210 WA320 zajišťuje udržení optimálního pracovního tlaku v hydraulických systémech. Díky tomu systémy pracují s vyšší účinností, což se projeví lepší kvalitou práce stroje, rychlejším plněním úkolů a sníženou spotřebou paliva.
- Životnost: Vysoce kvalitní materiály, jako jsou polyuretan a pryž, použité při výrobě těsnění zaručují vysokou odolnost proti oděru, mechanickému poškození a působení agresivních chemikálií. Dlouhodobá životnost těsnění přispívá ke snížení frekvence výměn a tím i snížení provozních nákladů.
- Bezpečnost: Zajištění těsnosti hydraulického systému zabraňuje únikům oleje, což snižuje riziko kontaminace životního prostředí a zajišťuje bezpečnost obsluhy i stroje. Také chrání další prvky systému před znečištěním, což prodlužuje jejich životnost.
- Tlumení vibrací: Těsnění působí také jako prvek tlumící nárazy a vibrace, které se mohou vyskytnout v hydraulických a mechanických systémech, zejména v náročných pracovních podmínkách. Redukce vibrací zvyšuje komfort obsluhy i stabilitu stroje během provozu, čímž zlepšuje přesnost a bezpečnost práce.
- Kompatibilita: Produkt je ideální náhradou originálních těsnění KOMATSU, zajišťující plnou kompatibilitu s modely D155A-5, PC210 a WA320. Uživatelé mohou vyměnit těsnění za tuto náhradu bez obav o ztrátu funkčnosti či výkonu stroje.
Náhrada:
Produkt představuje vysoce kvalitní náhradu originálních tlumicích těsnění KOMATSU, vyrobenou v souladu s požadavky výrobců stavebních strojů a zajišťující plnou kompatibilitu s modely KOMATSU D155A-5, PC210 a WA320.
fits, among others, the following machines: |
|---|
| Manufacturer: | Model: |
| KOMATSU | D155A-5 |
| KOMATSU | D155A-5/R1 |
| KOMATSU | D155AX-5 |
| KOMATSU | D275 |
| KOMATSU | D275A-5 |
| KOMATSU | D275A-5D |
| KOMATSU | D275A-5R/W1 |
| KOMATSU | D275AX-5 |
| KOMATSU | D275AX-5/KO |
| KOMATSU | D275AX-5E0/W1 |
| KOMATSU | PC118MR-8 |
| KOMATSU | PC200-6 |
| KOMATSU | PC200-7/AA |
| KOMATSU | PC200-7/AP |
| KOMATSU | PC200-7/W1 |
| KOMATSU | PC200LC-7/BA |
| KOMATSU | PC200LC-7/BP |
| KOMATSU | PC200LC-7/W1 |
| KOMATSU | PC200LC-7B |
| KOMATSU | PC200LC-7L |
| KOMATSU | PC200LL-7L |
| KOMATSU | PC210 |
| KOMATSU | PC210-7/CA |
| KOMATSU | PC210-7K |
| KOMATSU | PC210LC-7/DA |
| KOMATSU | PC210LC-7K |
| KOMATSU | PC210MH-8 |
| KOMATSU | PC210NLC-7K |
| KOMATSU | PC228US-3/AA |
| KOMATSU | PC228US-3/AB |
| KOMATSU | PC228US-3/AG |
| KOMATSU | PC228US-3/AP |
| KOMATSU | PC228US-3/KU |
| KOMATSU | PC228US-3/W1 |
| KOMATSU | PC228US-3/YA |
| KOMATSU | PC228US-3/YB |
| KOMATSU | PC228US-3/YG |
| KOMATSU | PC228US-3/YP |
| KOMATSU | PC228US-3N/W1 |
| KOMATSU | PC228US-3N/YA |
| KOMATSU | PC228US-3N/YB |
| KOMATSU | PC228US-3N/YP |
| KOMATSU | PC228USLC-3/AA |
| KOMATSU | PC228USLC-3/AB |
| KOMATSU | PC228USLC-3/AP |
| KOMATSU | PC228USLC-3/KU |
| KOMATSU | PC228USLC-3/US |
| KOMATSU | PC228USLC-3/W1 |
| KOMATSU | PC228USLC-3/YA |
| KOMATSU | PC228USLC-3/YB |
| KOMATSU | PC228USLC-3/YP |
| KOMATSU | PC228USLC-3N/W1 |
| KOMATSU | PC228USLC-3N/YA |
| KOMATSU | PC228USLC-3N/YB |
| KOMATSU | PC228USLC-3N/YP |
| KOMATSU | PC230NHD-7K |
| KOMATSU | PC88MR-8 |
| KOMATSU | PW118MR-8 |
| KOMATSU | PW160-7H |
| KOMATSU | PW160-7K |
| KOMATSU | PW200-7 |
| KOMATSU | PW200-7H |
| KOMATSU | PW200-7K |
| KOMATSU | PW200-7K/KA |
| KOMATSU | PW220-7H |
| KOMATSU | PW220-7K |
| KOMATSU | PW220-7K/KA |
| KOMATSU | PW220MH-7 |
| KOMATSU | PW98MR-8 |
| KOMATSU | WA200PT-5 |
| KOMATSU | WA200PTL-5 |
| KOMATSU | WA300-3A |
| KOMATSU | WA300-3A/SN |
| KOMATSU | WA300-3CS |
| KOMATSU | WA300L-3 |
| KOMATSU | WA320 |
| KOMATSU | WA320-3 |
| KOMATSU | WA320-5 |
| KOMATSU | WA320-5/W |
| KOMATSU | WA320-6 |
| KOMATSU | WA320L-5 |